Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lovaglónadrágot válasszam?

Melyik lovaglónadrágot válasszam?

Figyelt kérdés

www.lovasplaza.hu/203-lovaglonadrag/531-horze-elite-self-patch-lovaglonadrag-noi/


www.lovasplaza.hu/203-lovaglonadrag/529-horze-active-self-patch-lovaglonadrag-noi/


www.lovasplaza.hu/203-lovaglonadrag/538-horze-active-teliboros-lovaglonadrag-noi/


2012. márc. 14. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy ezt? : klp.hu/termek/579


Cipőt se tudok választani(viszont ezt már használtan venném)


www.lovasok.hu/lovasapro/aprohirdetes.php?adid=34261&page=2&ipp=25



[link]



www.lovasok.hu/lovasapro/aprohirdetes.php?adid=38377&page=1&ipp=25



[link]



www.lovasok.hu/lovasapro/aprohirdetes.php?adid=38056&page=2&ipp=25


www.lovasok.hu/lovasapro/aprohirdetes.php?adid=39255&page=2&ipp=25

( 15 éves lány vagyok M-es ruhákat hordok,de van olyan hopilet(amit kiraktam)ami S-es,az még jó lenne rám?)

2012. márc. 14. 14:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első kettő között nem látok nagy különbséget az árán kívül.Attól függ melyiket szereted jobban a telibőröst vagy a simát? A harmadikból nekem fehérbe van olyanom és nagyon szeretem.Annyi hogy nekem kicsit magas a dereka de van aki azt szereti.Én a harmasikat választanám.
2012. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lovaglónadrágok közül én egyiket sem venném meg, nem túlzottan különlegesek de iszonyú drágák, használtam már 3-4-et is kapsz (amik persze sokkal szebbek és egyedibbek) egy ilyen áráért.

A cipő jó lehet, lábszárvédőből én az utolsót ajánlanám, nekem olyanom volt, kicsit több mint egy évig használtam, szerettem is, pedig a tépőzárasokról nem szoktak jókat mondani, de ez jó volt.

Attól, hogy felsőben M-eset hordasz, még a vádliméreted lehet más. Kérd meg, hogy mérjék le a lábszárvédő vádliszélességét, és te is mérd le a tiédet, ha összepasszol, és nem tudod személyesen felpróbálni, akkor meg lehet oldani postán.

2012. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*használtaN
2012. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 x) ***** válasza:
Végül is teljesen mindegy melyiket veszed. Ugyan azt éred el vele mintha egyszerű cicanadrágban lovagolsz. Ezek csak külsőségek. Bár ha nem vagy még hozzászokva a nyereghez, meg a lovon üléshez akkor jól jön a vastag bőr berakás :)
2012. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Telibőrös nadrágokban könnyebb bentmaradni a nyeregben :) ha kikönnyítve lovagolsz( galoppon például) akkor a simát ajánlom én is szoktam munkát lovagolni én normális nadrágban lovagolok. de szinte mindenki:)
2012. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Én pedig azt hittem hogy szükségszerűen kell a drágább lovaglónadrág;pedig sokan vagy simába vagy olcsóbb nadrágban lovagolnak:)
2012. márc. 15. 08:01
 8/9 anonim ***** válasza:
a telibőröst mindenképpen! nekem "csak" bőrtérdfoltos volt,és sokkal jobb mint a magában foltozott.
2012. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha,a saját anyagából van ráadásul az nem ér 10 ezreket...szerintem csak a bőrbetétes ér annyit,vagy még az sem,mert a térdfoltosat vettem pár éve,úgy 6000-ért.Domingo,nagyon jó,a bokacsizmám is Domingo,az is klassz:)
2012. okt. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!