Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Az egyik barátunknak van két lova. Az egyiket nagyon szeretem,gondozom, lovagolom és foglalkozok vele. Viszont az ismerősünknek van egy fia (aki jóval idősebb tőlem) és többször is tett már olyan megjegyzést ami nekem rosszul esett, volt már rá példa, hogy szó szerint lehülyézett engem stb..

Az ismerősünk nagyon kedves csak mondom a fiát nem szívlelem annyira.

Viszont egy másik ismerősünknek is van lova. Ott csak egy ló van, viszont az ismerősünk nem nagyon törődik vele. Csak úgy van neki. Ellátja aztán kész.

Ez a ló egy bérelt területen van egy pónival. (a póni egy rokonjáé)

Ti melyiket választanátok?


2011. dec. 21. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint melyikhez járnál el? Vagy megakarod venni valamelyiket?
2011. dec. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, az elsőt mennyire szereted. Ha elválaszthatatlanok vagytok (bár akkor kicsit fura, hogy felmerült benned ez a kérdés), ne hagy ott őt, de ha inkább csak ilyen "szeretlek mert lovaglós ló vagy", akkor megnézheted a másikat is. Aztán majd úgyis elválik, melyik helyet/lovat/környezetet szereted meg jobban.
2011. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, hogy melyikhez járnék.

Elnézést, ez lemaradt!

2011. dec. 21. 15:14
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából én nem a lovaglásra megyek rá. Szóval nem olyan vagyok, hogy mindig csak a lovaglás. Megjegyzem utoljára vagy 1 hete ültem lovon. Pedig tudnék lovagolni de inkább tanítgatom a lovat. Nekem az jobban bejön.

Imádom azt a lovat (akit elsőnek írtam), régóta ismerem.

De amit a barátunk fia csinál az kicsit nekem már sok. Hogy ahogy csak tud próbál a földig "alázni".

2011. dec. 21. 15:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a másik pacit is, aztán majd meglátod, hogy ott milyen a hangulat, mennyire jössz ki a lóval, stb.
2011. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát már voltam ott.

Ridegtartásba vannak . Van valami romos kis épület. Szóval ha oda kimennék akkor egyedül lennék a lóval mert az ismerősünk nem tud mindig akkor kijönni amikor én.

2011. dec. 21. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:
De a lovon ültél már? Vagy foglalkoztál vele? Függ attól is, hogy melyik mennyire biztonságos helyen van, milyen a közlekedés, stb. De ezt csak te tudod eldönteni.
2011. dec. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!