Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek milyen ez a lovarda?

Szerintetek milyen ez a lovarda?

Figyelt kérdés
gerberbirtok.hu/index_aktualis.php
2012. márc. 16. 09:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jesszusom, én voltam az akinek nekem támadtál, nem haragszom, csak nem tudom miért keltél így ki, kicsit meglepő volt. Nem bántani akartalak én sem. Csak tényleg úgy jött le, hogy dicsekedni aakrsz, én meg gondoltam talán kicsit "le szállítalak a magas lóról" amúgy neten sok minden félreérthető is. Vitába meg nem szállok itt senkival. Amúgy meg honnan jött, hogy én biztos nem lovaglok?akkor nem is olvasgatnám a topikot, de lovagolok és versenyzem is
2012. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Oks :)) Dehogy, nem dicsekedni akarok :) Nincs valami videó rólad youtube-on? Biztos jól lovagolsz :)) És hány éve?
2012. márc. 16. 10:28
 13/17 anonim ***** válasza:
nincs videóm, nem szoktam felrakni, amúgy 20 éves vagyok kaposváron versenyeztem, mert oda jártam az akadémiára 14éves koromban, lovagolni hát nem tudom 8évesen kezdtem talán, de évekig nem haladtam csak tötyögés..mostanában megint kimaradt idő(pénz miatt)de msot készülünk lovat venni és akkor újból verseny
2012. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Értem :-) Milyen lovat vesztek?
2012. márc. 16. 11:52
 15/17 anonim ***** válasza:
két lovon gondolkozunk egy sárga My colt apaságú Angol telivér kancán és egy Pej Furioso kancán
2012. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nekem negyon tetszik:D ha nem laknék ennyire messze tőle akkor járnék is oda lovagolni :(
2012. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az jó :)
2012. ápr. 20. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!