Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek nehéz?

Szerintetek nehéz?

Figyelt kérdés

Sziasztok ti hogy kezdtetek el a lovatokkal vágtázni?

Vagyis hogy mit kellene ezért csinálni?

4-5 éve lovagolok.


2012. márc. 18. 09:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
4 éves kora előtt nem ajánlom,bár akkor is még sokat kell tanulnia,foglalkozni vele,hogy jó ló váljon belőle,bár legjobb 5 éves korában,én 4 évesen csak nyereghez meg kantárhoz szoktattam és a vezényszavakat tanítottam neki futószáron
2012. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

3 éves lóval már el lehet kezdeni foglalkozni. Nyereghez szoktatás, futószárazás, stb.

De jobb lenne szerintem belovagolt ló neked a kérdésed alapján, hogy hogy kezdj vágtázni. Kellő bemelegítés után a megfelelő segítségekkel vágtába ugratod.

2012. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
hülyeségeket beszélsz..engem speciel a lovam tanított meg normálisan lovagolni,ugyanis elég félős ló volt és ezért normálisan kellett a lábamat meg a kezemet is tartanom,hogy baj esetén tudjak reagálni...előtte nem tudtam rendesen lovagolni...a lótól tud az ember a legtöbbet tanulni
2012. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Legyél szíves ne ilyen hangon válaszolni, mert sértő, és mert nem húztalak le.

És igen, annyiban igazad van, hogy a ló sokat segít. De egy belovagolatlan, tényleg totál nyers csikótól hiába vársz segítséget lovastudás terén. A lelkednek nagyon jó, de állati veszélyes, az csak edzővel ajánlott. A teljesen alaptól való belovaglás.

2012. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönömmmm
2012. márc. 18. 10:32
 16/20 anonim ***** válasza:
Okos és bölcs ember mondta ezt: Hallgass a lovadra,és ő is hallgatni fog rád
2012. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:)
2012. márc. 18. 10:42
 18/20 A kérdező kommentje:

[link]


hozzá mit szóltok?

2012. márc. 18. 11:05
 19/20 anonim ***** válasza:
ÁÁÁácsi, jól értettem??? 4-5 éve lovagolsz, még nem tudsz vágtázni, edzőre nincs pénzed, három éves lovad lesz, akit te akarsz belovagolni? Mondjátok, hogy valahol nagyon félreolvastam.... Mert ha nem, te leszel a következő nagy szenzáció egyik este a fókuszban. Na nem, nem azért, mert micsoda lovas lett belőled, hanem mondjuk ilyenformán: mentőhelikopter ment érte, de nem élte túl.... vagy valami hasonló.:-(((
2012. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ne a lovat nézd meg hogy nyers a fajtát nézd
2012. márc. 19. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!