Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Bicikli kesztyűt lehet használ...

Bicikli kesztyűt lehet használni lovaglókesztyű helyett?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet. Én is azt használok, mert nem szeretem a lovaglókesztyűt.

Nekem a decathlonos sima, egyszerű bicajos kesztyű nagyon bejött.

Csak az a lényeg, hogy ne levágott ujjú legyen.

2012. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lovas kesztyűk megvannak erősítve ott ahol a szár van a kezedben. A biciklis kesztyűk vékonyabbak és általában ujjatlanok , legalábbis a nyáriak biztosan. Ráadásul egy biciklis kesztyű merevebb is , főleg az amelyikben van protektor.
2012. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Miért baj, hogy le van vágva az ujja?

Nekem olyan van, aminek bőr a tenyér része és klasszul lehet vele fogni. A felső része sima textil anyag.

2012. márc. 31. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd ha vízhólyagok lesznek az ujjaidon akkor rájösz mért baj.
2012. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan biciklis kesztyűm van, ami nagyon puha anyag, sokkal inkább, mint a lovas kesztyűk.

Azért nem jó, ha le van vágva, mert pont ott van a szár, és ki fogja dörzsölni. Akkor már inkább kesztyű nélkül csináld. Nekem már volt véresre tépve a kezem gurtnis szártól. Nem jó érzés.

2012. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a magam részéről nem is használok kesztyűt. zavar, hogy nem érzem a szárat. régebben egyszer kétszer feltörte a kezem, de ma már megszoktam. a bicikiskesztyű max. hamarabb tönkremegy, ha textil, de nem hiszem, hogy érdemi külömbség lenne.
2012. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan kesztyűt használj, ami kényelmes. Ha bicikli kesztyűt szeretnél, hát használj bicikli kesztyűt. Természetesen előnyösebb a kifejezetten szárfogásra kialakított lovaglókesztyűt viselni, de majd úgyis kitapasztalod, nem feltétlenül lesz gond a biciklis kesztyűvel sem. :)
2012. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha le van vágva az ujja, mert a szár úgysem az ujjbegyedet dörzsöli ki, ha kidörzsöli, hanem a gyűrűsujjadnak azt a felét, amelyik a kisujjad felé van, az első ujjpercednél. Ott pedig véd a levágott ujjú kesztyű is.
2012. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!