Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A hímivarú lovaknak van...

A hímivarú lovaknak van mellbimbójuk?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem találtam, és minden emlős hímivarú állatnak szokott lenni, de a patásokkal gondba vagyok.
2012. ápr. 1. 09:12
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó az első értelmes válasz, minden hátsó szándék nélkül! :) Köszönöm :)
2012. ápr. 2. 14:40
 12/32 anonim ***** válasza:
Volt már egy pár értelmes válasz az utolsón kívül is , csak te nem voltál képes felfogni egyértelműen le írtuk , hogy NINCSEN! Egyébként nehogy már még te legyél megsértődve , hogy ki lettél javítva . A fiú nyúlra sem azt mondjuk , hogy hím hanem azt , hogy bak. A lovaknál is megvannak a megfelelő szakkifejezések , amihez illene alkalmazkodnod ha már lovas körben teszed fel a kérdésed.....
2012. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nincs!

Amúgy szerintem a patások közül egyiknek sincs a bikának se, a szarvasnak se, disznó, szamár, kecske, juh...stb . :) azt nem tudom hogy nekik miért nincs.... mert a kutyának, macskának, egérnek mindnek van (a hímeknek is)

2012. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Kérdezõ, nem értem miért sértettelek meg. Egy értelmes, normális választ adtam. ( elsõ vagyok ) Ha ez jobban tetszik: Nincseb mellbimbójuk, mert csak a kancának van. Tudod furi lenne, ha a ló hasán lenne bimbó :D Nem?
2012. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Platypus ***** válasza:
A hím egérnek sincs érdekes módon :) A bikának viszont van, csak nagyon kicsi és senki sem vizsgálgatja azt a területet nagyítóval. Szóval nem ennyire egyértelmű a válasz. A hiánya a ritkaság, a megléte az általános.
2012. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Dehogynem :)) Itt a LÓRÓL van szó! Tudtam, hogy a bikának van! :"D
2012. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Kommentem utáninak: Nézzed már a "nagy lovast", megszólalt. Nem lovas körbe raktam fel a kérdést. Ez nem egy csoport, egy zárt kör, hanem egy kategória. És hol van az előírva, hogy tudni kell "lovas nyelven". Inkább én kérek elnézést, hogy megsértettem a kegyes személyedet.


A többi válaszolónak. Igen akartam írni, hogy az első is volt de nem akartam most az összesen végig menni. :) Köszönöm a válaszokat. Számomra még az is meglepő, hogy az egérnek nincsen, mert ugye annak is a hasán vannak a mellbimbói. A lónak meg ugye a lába között. Nem tudtam elképzelni csak olyan furcsa volt. Azért írtam hímivarú lovat ( nem is ez lenne a kérdés lényege) mert így biztosra mentem, hogy semmit nem mondok rosszul.

2012. ápr. 3. 15:00
 18/32 anonim ***** válasza:

" kegyes személyedet " ez tettszik ;):D

(nem a kötözködő lovas vagyok ) hanem a 19:06-os ;)

2012. ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
És szerinted a lovas témakörben , túlnyomórészt nem lovasok járnak????? ? Te értelmi "zseni".........
2012. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Húú de oltás volt... xD Ez igen! Lovasok járnak túlnyomórészt igen. Na de ez nem egy zárt kör, nem egy közösség. Itt nem x lovas beszélget egymással mert az lenne a közösség. Itt az országból és országon kívülről írnak emberek kérdéseket. És én voltam az egyik, aki perpillanat nem lovas de mint kiderült itt nem kell lovasvizsgát tenni, hogy kérdést írhassak, éppen ezért nincs is szükség a lovas szaknyelvre.
2012. ápr. 4. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!