Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A hímivarú lovaknak van...

A hímivarú lovaknak van mellbimbójuk?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem találtam, és minden emlős hímivarú állatnak szokott lenni, de a patásokkal gondba vagyok.
2012. ápr. 1. 09:12
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
De úgy látszik, hogy ide se lehet feltenni kérdést, mert ide is jár egy két szerencsétlen aki kiszűri a kérdés leglényegtelenebb részét és csak azért is beleköt, hogy lovas tudását fitogtassa. Gratulálok, rájöttem, hogy mekkora "szakértő" vagy!
2012. ápr. 4. 14:41
 22/32 anonim ***** válasza:
Aztán miből jöttél rá , hogy mekkora szakértő vagyok ? Abból , hogy hülyeséget írtál és kijavítottam?? XDDDDDDDDDDDDDDDDD Bújjál el magadnak
2012. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én nem írtam hülyeséget. Vagyis másold már be azt a hülyeséget légyszíves és aztán elnézést kérek ha igazad van.
2012. ápr. 4. 19:11
 24/32 anonim ***** válasza:
Hímivarú. Mint már mondtam a lovaknál nem ez az elfogadott szóhasználat. Lehet , hogy biológiailag helyes de "lovasok körében" hülyeség! Te meg azt áruld honnan derült fény a szakmai hozzáértésemre? xd
2012. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Én visszaolvastam a kommentjeimet és sehol nem írtam marhaságot, ellenben te lekezelően és fellengzősen írtál, mert hímivarú lovat írtam csődör, mén és herélt helyett. Így voltam biztos benne, hogy senki nem köthet belém mert biztosan jól írom. DE háháá.. a poén kedvéért mégis volt egyetlen egy valaki aki kiakadt rajta és azt lenézően a tudtomra is adta. Te voltál az!!! A szaktudásod pontosan lejön a kommentjeidből. Ugyanis aki sokat tud sokkal csendesebb és nyugodtabb személyiség, továbbá úgy adja át a tudását másnak, hogy közbe nem úgy írja le, mintha ezzel a tudással születni kellene. Szóval a sokat tudó ember ismeri a szerénységet. Te nem vagy szerény...tovább nem írnám.
2012. ápr. 4. 19:21
 26/32 anonim ***** válasza:
Aha, már értem ! Te távollátó vagy és mindenkiről megállapítasz mindent. Egyébként ha az agyi képességeid engednék akkor az én "nagyképű" hozzászólásomból is tanulhatnál, ugyanis tudtodra került , hogy a "hím" az a csődör. Így már elkerülheted azt , hogy máskor is hezitálj de nem baj viszont arra kérnélek , hogy ne járasd , nevettesd ki saját magad , mert ez már nekem égő....
2012. ápr. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Szóval neked ez már ciki! Akkor inkább te érzed magad hülyén mintsem én. Én nem akarok olyan kommentekből tanulni ami lenéző, és fellengzős. Nem, én nem vagyok sem távollátó sem az egyéb te megfogalmazásodban szereplő személy. Nekem csupán az élettől kapott tapasztalataim vannak, amiből kiderült, hogy az ilyen emberek nem igazán tudnak semmit viszont azt a semmit szívesen mutogatják. Sajnálom az ilyen embereket de tényleg.


Más: Ne te döntsd el mikor lesz elég! Én nem menekülök a problémák elől, hanem megoldom. Majd én eldöntöm mi a ciki!!!

2012. ápr. 4. 19:33
 28/32 anonim ***** válasza:

Istenem szánalom......


Érdekes , hogy az a válaszom ami szerinted "beképzelt" 100%-os szavazatú lett. Ez arra enged következtetni , hogy csak te nem értesz velem egyet és csak szerinted kifogásolható az önbecslésem de nem baj neked elnézzük, ilyen vagy nem tehetsz róla. El kell , hogy keserítselek lehet , hogy nem vagyok akkora sztár (xd) , mint te de gyanítom , hogy még mindig többet konyítok a lovakhoz , mint te (szűröm ezt le az általad leírtakból) tehát innentől számítva szerintem az a hülye , aki olyanban kritizálja másnak a tudását, amiben saját maga egyáltalán nem jártass.

2012. ápr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Nálam nem nehéz többet tudnod gratulálok. Legalább engem sikerült túlszárnyalni ez igen. :)) köszönöm, hogy elnézed nekem... Tudod, én már csak ilyen vagyok. Ilyen szánalmas senki. Egy olyan ember akinek baja van, mert azt írta a csődör, mén és herél helyett, hogy hímivarú. Tisztára gyogyós vagyok biztos. Igen? 100%?? xD Az igen... Legyél büszke magadra... Csak a gáz, hogy csak te írtál ilyen kommentet és mindenki más normálisan válaszolt. Ooppszz...
2012. ápr. 4. 19:49
 30/32 anonim ***** válasza:

Jó legyen tied az utolsó szó örülj! Lehet , hogy másnál bejön ez a álszent szerénységed de engem nem hat meg. Én nem akartalak téged lenyomni vagy versenyezni veled tudásilag , csupán segítő jelleggel írtam azt az ÉPÍTŐ kritikát amiből CSAK te csinálsz presztis kérdést.


ui: gondolom te vagy a "legszerényebb" ember a világon , ami engem hidegen hagy csak azt nem értem , hogy miért kell mindig valakinek eljátszani az ügyeletes hülyét ezen az oldalon?! Forgasd ki, értelmezd át másnak a szavait mert én nem vagyok erre a hülyeségre vevő és hidegen hagy , hogy te mit gondolsz, ebben a témában úgy gondolom te nem vagy méltó ellenfél szakmailag , szóval részemről téma lezárva. Tied az utolsó szó örüljél te szerény lélek.....

2012. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!