Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A hímivarú lovaknak van...

A hímivarú lovaknak van mellbimbójuk?

Figyelt kérdés
Csak mert én nem találtam, és minden emlős hímivarú állatnak szokott lenni, de a patásokkal gondba vagyok.
2012. ápr. 1. 09:12
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

ó jaj, már megint túlzásba estél. De mindegy. Nem én vagyok aki kiforgatja más szavait. Te csináltál belőle ekkora ügyet. Ez nem építő kritika volt, hanem leépítő. És már megint jössz, hogy ez itt egy zárt közösség ahová bizonyos tudásilag lehet bekerülni. Az a gáz, hogy semmit nem tudsz rólam. Játszod itt a nagymenőt, és közbe fogalmad nincs ki ül a másik oldalon. Nem mondtam, hogy én vagyok a világ legszerényebb embere, nem is rólam volt szó. Te kérdeztél rá a tudásodra én pedig válaszoltam, egy köztudott válasszal. Na mindegy, késő van már! Jó volt veled veszekedni! ;) Végül is még mindig nem értem, miért baj az, hogy hímivarút írt egy laikus. Pláne, hogy helyes volt a megfogalmazás, és hogy a kérdés nem az volt, hogy "helyes-e a hímivarú megnevezés?" De nem baj, most megkaptam tőled a választ! Köszönöm!! ;)


Ui: Meg azt is, hogy megkaptam az utolsó válasz lehetőségét! :))

2012. ápr. 4. 22:25
 32/32 Platypus ***** válasza:
Szeretném megjegyezni, hogy igen sok élethelyzetben teljesen korrekt megfogalmazás a hímivarú. Ha definiálni akarod, mi a csődör, akkor mit mondasz? Már amennyiben nem önmagával akarod magyarázni a kifejezést. A csődör vagy mén a hímivarú ló. A gácsér meg a hímivarú kacsa. Más kérdés, hogy lovas szaknyelvben nem így mondják, de nem csak lovas szaknyelven lehet beszélni a lovakról. Egy biológus szájából például ez a korrekt szakkifejezés, ha y kromoszómás lovakról beszél, mert ez egyértelmű. Mert azért vannak dolgok, amik bezavarnak, például a kérdés a herélt lóra is érvényes, az meg csak múltidőben csődör.
2012. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!