Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennyiért lehet lovat vásárolni?

Ennyiért lehet lovat vásárolni?

Figyelt kérdés
Szerintetek találnák 100 000ft (vagy 150 000) alatt lovat vagy nagyobb pónit (min.145 cm)? Olyan is megfelel amelyikkel csak elkezdték a munkát, idomìtást. Az sem baj ha már 20 év körüli. Linkelnétek olyan hirdetéseket, oldalakat ahol ilyen lovat, pónit kínálnak eladásra! Elõre is nagyon köszönöm a válaszokat!!!!

2012. ápr. 4. 11:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én azt javasolnám, hogy nézz meg egy-két hucul lovat is, mielőtt döntesz! A te magasságodhoz szerintem az egyik legjobb választás, kiválóan lovagolható, imádja a karámot. az előző válaszoló linkjei a lovasok.hu oldalra mutatnak, ott vannak huculok is, igen változó korban és árban. A szomszédom tavaly vett 4 hucult (már 5-en vannak, született egy csikó) én azokon szoktam lovagolni. Pontosabban csak a kancákon és a herélten. Nagyon hálás, könnyen kezelhető lovak, csak javasolni tudom ezt a fajtát!
2012. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
2012. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!