Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha az angol telivér sose...

Ha az angol telivér sose futott pályán, akkor nem fog tönkremenni a lába?

Figyelt kérdés
egy lovas ismerősöm mondta,hogy ne vegyek telivért,mert ha futott pályán,ha nem a lába tönkremegy
2012. ápr. 5. 20:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

itt most nem erről van szó drága...

ha nem látnád akkor a ló lábának az állapotáról szól a topic

szóval nem az a lényag hogy töltelék-e vagy sem...ha még tud futni mert bírja a lába akkor tud futni...ennyi

az mellékes hogy hányadik lesz a versenyen...használható nem, akkor meg?

2012. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezektől a lovaktól szabadulnak vagy eladják vagy megy a vágóra rosszabbik esetben . Senki nem fog pénzt ölni és futtatni olyan lovat amelyik nem ér el eredményeket csak azért mert a lába még bírja.... okostojás........
2012. ápr. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezekből lesznek a pályáról lejött lovak, amiket eladnak bagóért. Aztán hogy meddig bírják, már az új gazdától függ.
2012. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
így van utolsó..egytéertek
2012. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én is ezt mondom, senki nem fog ilyen lovakat futtatni.
2012. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nektek van valami közötök a galopp sporthoz? vagy csak járatjátok a bagólesőtöket?.....FELESLEGESEN!

A versenyeken nem nyerhet minden ló..... igaza van annak aki azt mondta hogy vam olyan ló amelyik 3-4-5 évesen nyeri élete első versenyét...én nap mint nap látok ilyen lovakat....ismerek olyan lovat is ami már 4 éves és még csak most fog elkezdeni versenyezni

volt olyan is hogy egy ló 2 éve kezdett el versenyezni és tavaly nyáron nyert először...

mivel én ott dolgozom a galoppon tanúsíthatom hogy van ilyen! akármilyen hihetetlen

igaz volt olyan is hogy egy lovat azért akart vágóhídra küldeni a gazdája mert 1 éven keresztül egyszer sem nyert...aztán csodák-csodájára az utolsó versenyen amin indította NYERT!!! és nem küldte vágóhídra ...

a kérdező kérdésére válaszolva: ha olyan lovat veszel aminek még nincs tönkretéve a lába akkor nem fog tönkremenni olyan hamar és meg lehet venni... de ha olyat veszel amin már érezni, illetve látszik rajta hogy nem sok hiányzik ahhoz hogy lesántuljon akkor szerintem ne vedd meg...

a lényeg: nem szabad drága (300-500 ezer Ft-os lovat venni mert ha rosszul jársz akkor buktál egy csomó pénzt)

de ez minden lóvételnél így van nem csak telivérek esetében!

Ha csak hobbi célra akarsz lovat venni akkor meg pláne ne vegyél drágát .... MINEK???? Én hobbi célra 250.000 Ft-nál nem adnék többet egy lóért ....

akkor vegyél csikót és azzal jobban jársz mert nem olyan drága, plusz ha felnő lehet hogy 600.000 Ft-ot is érhet és csikóként meg lehet hogy csak 100.000-ért vetted...akkor már jól jártál szerintem ...

2012. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez nagyon átlátszó, mind a 2 választ te írtad. Szánalmas vagy... Kérdésedre válaszolva annyi közöm van a gallopphoz , hogy a rokonom ott futtatott lovakat. Nem rég adta el őket. Szóval offold magad.
2012. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
attól még hogy futtatja őket nem biztos hogy ért is hozzá...sok pénzeszsák van a galoppon aki nem is ért a lovakhoz csak haszonlesők...
2012. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ő is ért hozzá de külön trénert alkalmazott Ő csak az anyagi hátteret biztosította , mint minden tulaj . Van egy lovardája , volt neki 4 lova amit futtatott hendikep szinten , ezekből kb 2 hozott helyezéseket a többi mind selejt , ezért el kellett adni őket mert csak a lóvét vitték. Van még kérdésed?
2012. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!