Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ez hanyas sütés?...

Szerintetek ez hanyas sütés? Melyik évben lett besütve, mert én nem tudom kiolvasni?! ( Kép)

Figyelt kérdés

A lovam kupec ló volt. Így ők sütötték be. Az első szám az biztos, hogy 9-es. Mert már 5 éve van nálam, és már jóval túl van a csikó koron. Orvos is megmondta, viszont ő se tudja kiolvasni a sütést!

[link]


[link]



2012. ápr. 6. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne szép látvány, de ha lenyírnátok ott a szőrt ahol a sütés van??

Eléggé kirajzolódna..

2012. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Felesleges, mert hamis a sütés, valamit találomra rásütöttek. Még ha nincs származása akkor is nyakon sütnek megyét, évet csikószámot, míg a fajta lovaknál nyereghelyen minimum fajtabélyeg meg évszám van. És a hivatalos sütésnek mindig írásos nyoma van a megyei lótenyésztési felügyelőnél, akár van származása a lónak, akár nincs.

Ezt a lovat "elcsúfították", hogy a nem túl hozzáértőket megvezessék.

2012. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ha ezt a lovat normális helyen sütötték volna akkor így a fajta tudatának hiányában nyakon lett volna sütve? És ha már egy lovat megsütnek nyereg helyen akkor ahhoz több is dukálna mint egy rosszul kivehető évszám... Értem! Hát akkor tök mindegy. Lehet várom még, hogy hulljon egy kicsit a téli szőre aztán vízzel majd csak kidomborodik valami.
2012. ápr. 8. 08:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Így van.
2012. ápr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!