Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az baj ha nagyon a kengyelbe...

Az baj ha nagyon a kengyelbe támaszkodok és azért van lenyomva a sarkam? (kép lenn)

Figyelt kérdés

úgy érzem ki8sséa a kenygelbe támaszkodom ezért vsn lenyomva asarkam. előrre pont az volt a gond, hogy nem nyomtam le eléggé. Elkezdtem ezért sokat könnyített ülésben ügetni(két pontos ülés)és attól mivela kenygelbe helyeztema súlyt már mindig le tudtam nyomnia sarkam. De mivel így értem el ez hiba?


[link]


[link]


az első képen szerintem már nagyom le van szorítva nem?


2012. ápr. 15. 13:09
 1/4 A kérdező kommentje:
ez kicsit elgépelős lett:S
2012. ápr. 15. 13:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Lovagolj sokat kengyel nélkül két pontos üléssel és törekedj a helyes lábtartásra, tehát sarok le. A kengyelbe csak annyi súlyt helyezz, amennyi ahhoz kell, hogy ne csússzon ki a lábad alól, szóval ne kengyelből állj fel, hanem térdből, mintha nem is lenne térd alatt lábad, így tudod függetleníteni az alsó lábszárad és a segítségeid is pontosabbak lesznek.
2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van, csak nem kissé hanem brutálisan le van nyomva a sarkad. Ha úgy érzed, hogy kengyelből állsz fel (amit onnan ismersz fel, hogy amikor kiemelkedsz ügetésben akkor előremozdul a lábad) akkor szoríts jobban térddel, mert azért van a térd támasz és tessék abból felállni.

Ha nem mozdul el a lábad, és ilyen szörnyen le van nyomva a sarkad akkor rövid a kengyeled. Mondjuk a második képen jól van a lában éppen, de az elsőt rossz nézni, ott tuti rövid a kengyel.

2012. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lábfej pedig befelé néz
2012. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!