Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Életem első tereplovaglásán...

Életem első tereplovaglásán vagyok túl. Mit csinálhattam rosszul?

Figyelt kérdés

Barátnőmnél voltunk "lovastáborban", a tanyájukon, barátokkal és a szüleivel.

Egy viszonylag fiatal (6 éves) kancát kaptam, akivel a terep előtt napokig barátkoztam, kedveskedtem neki, igyekeztem hogy megszokjon.

Hihetetlenül rafinált és okos kanca, az egyik legakaratosabb és legimádnivalóbb az istállóban.

Ennek ellenére úgy éreztem, a ló nem bízott bennem.Folyamatosan elkalandozott, cibálta a szárat, kicsiket bakolt.Sokszor kellett miattam megállni, mert a kanca megmakacsolta magát, megállt, oldalról elkapta a szárat, és erősen húzni kezdte a föld felé.Közben horkantott is néhányat.

Én erre próbáltam erősen, de óvatosan felhúzni a fejét, a combomat megszorítottam, mire elindult, de pár perc múlva megint megállt.

Bevallom gyáván, nem mertem vágtázni vele, csak ügetni.

Vajon azért parádézott ennyire, mert érezte, hogy nem vagyok biztos magamban?



2012. ápr. 18. 00:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

""Már megbocs, de a 12:19es én vagyok, te meg ne akarj tanácsokat osztogatni a nevemben. Esetleg tanulj meg számolni.""


Kedves akárki! Mivel amikor még ÉN írtam, akkor utolsó előtti voltam. Hogy időközben te írtál, arról nem tehetek. Ha ez végett problémázol, akkor valószínűleg vagy egy idegbajos lehetsz, vagy egy kis taknyos gyerek, mert felnőtt, értelmes ember ezen nem kezd el filózni. Vitának itt nincs helye, de azért légyszíves próbáld már megérteni, hogy senki nem akart a te nevedben irkálni. Köszi

2012. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
*írak
2012. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
**írtak
2012. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!