Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lónak mennyire lenne jó...

Egy lónak mennyire lenne jó istálló helyett egy faház?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 20:02
 1/7 anonim válasza:
100%
Hát attól függ mekkora az a faház...Ha meg tud benne fordulni meg elfér az itató akkor szerintem jó!
2012. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Fontos, hogy a teteje ne fából legyen, mert az az esőtől beázik.
2012. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Istálló és bármely ház között a különbség a berendezés. ha kipakolod a házat akkor a ló elácsorog ott is. Hogy a ház mennyire bírná a maró gőzöket és a lovat az már más kérdés.
2012. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mentek a zöld kezek.
2012. ápr. 20. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez most kamukérdés, vagy komoly?

Ha komoly:

Én nem ajánlanám.. Ha valóban ház, akkor ott vannak falak, nem tudok elképzelni egy lovat szobáról szobára mászkálni, bár lehetséges, bár egy ajtón tuti nem fér át kényelmesen (átfér, de éppen úgy ahogy, ha nagyobb darab...)

A másik, hogy például télen egy istállóban mivel nem mozog a ló, melegebbnek kell lenni mint kint. Több ló befűt egy istállót, de egy ló egy szigeteletlen faházat -15 °C-ban, hát nem tudom...

2012. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamumérdés? :D
2012. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

uccsó előtti:


basszus, ne egy igazi házat képzelj el! ez kb. olyan mint egy fedett box

2012. ápr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!