Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Van a lovardában egy csaj van saját lova. Viszont a lovát heti 1x látogatja, amikor kedve szottyan "majmoskodni". Mielõtt lovagolna az apja leápolja a lovát és felszerszámozza. Egy 20 percet lovagol, leszáll s az apja kezébe nyomja a kantárszárat, és seggét rázva kivonul a fedelesbõl! Így az edzés után az apja sétáltatja le a kancát, õ is szerszámozza le õ is pucolja le, miközben a csaj a nyergesben mobilozik, multkor épp sminkelt.

Én nem értem az ilyen embereket! Ha nekem lenne olyan szerencsém h saját lovam legyen biztos nem hagynám h más végezze el a feladataimat a ló körül. Ha nem is lenne idõm minden nap lovagolni, azért biztos h meglátogatnám, lecsutakolnám. De ez a liba heti 1 x néz rá a lovára, akkor is csak lovagol. Ha kilóméterekre lakna az istállótól akkor talán megérteném, de csak 2 utcányira lakik a lovardától!!!

Ti mit gondoltok errõl a viselkedésrõl??

Bárkit megkérdeztem az istállóban senki nem volt azon a véleményen mint én h ez egyáltalán nem lovashoz méltó viselkedés! Azt mondták, hogy azt csinál amit akar, és még túl fiatal ahhoz h istálló munkát végezzen. Ja különben 13 éves a csaj!!! Engem ez a majomparádé nagyon idegesít!



2012. ápr. 22. 00:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Ne foglalkozz vele:) Az apja is hülye, hogy így nyalja, és megad neki mindent, és csicskul a gyerekének... Mondhatna nemet, de ő hagyja magát, mert a kis hercegnő parancsol. Nálunk ennyire gáz nincs, de nem kell vele foglalkozni, ez neki így nem öröm, neked viszont az, mikor valamit megkapsz, amiért keményen megdolgoztál:)
2012. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, hogy heti 6x nincs ott a lovardában. És néha simizd meg a lovát a boxban, vagy adj neki egy szelet almát, hogy neki is jó legyen. :)
2012. ápr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az ő baja, hogy ilyen... ne is törődj vele, nem ér annyit.
2012. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

Ne idegeskedj miatta, sajnos vannak ilyen emberek. Az, hogy a szülei tűrik ezt, megint más probléma, és az, hogy a lova nem igazán érezheti jól magát ettől, és nincs köztük kb semmilyen kapcsolat, még egy másik.

Legalább ő kijár és lovagolgat heti egyszer. Nekem van egy ismerősöm aki régen versenyzett, második lett az ifi OB-n és sorolhatnám, állítólag imádja a lovát de most abbahagyta a lovaglást, ha kéthavonta egyszer kijön hozzá sokat mondok, le sem csutakolja, egy répát nem ad neki. A múltkor én szántam meg szerencsétlent, lecsutakoltam - 2 órába telt - mert a szőrváltás miatt borzalmasan nézett ki.

Szóval, ez egy ilyen bicikli. Próbáld meg megszokni, mert még sok ilyennel fogsz találkozni, de nem kell törődni velük, amíg nem zavarnak sok vizet. Nem lehet tenni ellene semmit, idegeskedni meg nem érdemes emiatt.

2012. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Az a lényeg, hogy a ló ne szenvedjen miatta. (Gondolom, etetik és ellátják a lovardában.)
2012. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!