Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel beszéltük, hogy mi lenne ha lenne egy közös lovunk. A szüleink külön - külön nem akarnak venne így arra gondoltunk, hogy egy közös ló. És így a költségek is megoszlanának. A ló abba a faluba lenne ahol a másik lány lakik egy bértartó helyen az egyik lovas embernél. Én meg a mellette lévő városban lakok. 10 percnyire. Pár nap kivételével ki tudnék menni , ő meg ugye helyi.

Régóta ismerjük egymást. A szüleink is régóta ismerik egymást, jóba vannak. Sokszor összejárunk.

Szerintetek ez hülyeség lenne?

Ismerem a mondást. De van egy csomó ismerősöm akik tesók és egy lovuk van. És nem szoktak veszekedni. Biztosan mi is megtudnánk egyezni.

15/L


2012. márc. 18. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. én nem lennék benne egy ilyenbe.. mert ha mondjuk az egyikőtöknek valami nagyon tetszik a másik meg utálja hamar lehet belőle össze veszés. :/

Meg bármi lehet ami nem jó..:/

2012. márc. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen és is ettől félek. :/
2012. márc. 18. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen jó ötlet. 15 éves vagy, gondolom barátnőd is így valahogy. Mi van, ha tovább tanul valamelyikőtök, vagy akár mindketten, elmentek valahova tanulni? Akkor mi lesz a lóval? Ha már messze laktok egymástól?

Szóval én csak a jövőre nézve mondanám, hogy ne tedd, mert rámehet a barátságotok.

Ugyan akkor a megoldás maga szerintem rendben lenne. Nekem szintén barátnőmmel van közös lovam. Sőt, úgy, hogy az én nevemen van, de ketten tartjuk, és semmiféle veszekedés nincs belőle, meg tudunk egyezni. De mi mind a ketten dolgozunk, és fixen egy városban lakunk.

2012. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát én már gimis vagyok. Szeptembertől ő is oda fog járni.

Busz meg abba a faluba gyakran jár. :) Meg biciklivel is kitudnék menni, sőt még kocsival is kivinnének ha úgy van.

Csak én attól félek, hogy alapból már a lóvásárlás. Mert biztos, hogy nehezen fogunk találni olyan lovat ha erre kerül a sor, hogy mindkettőnknek megfelelő és tetszik is.

2012. márc. 18. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínű le fogsz hurrogni, de akkor szerintem felejtős.

Ha már alapból így állsz a dologhoz, és előre tudod, hogy gondok lesznek, mert akkor lesznek is, a vonzás törvénye alapján.

Meg ha bele is vágtok, arra gondolj, hogy okés, hogy gimisek vagytok, de a lovat nem 4 évre veszitek (jobb esetben). Szóval ha egyetemre, főiskolára mentek, akkor mi lesz vele? A ló 15-20 évre felelősség. Szóval nagyon gondoljátok át.

2012. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk abba is bele kell gondolni, hogy mire akarjátok használni, pl ha egyikőtök egy arab lovat szeretne, a másik meg egy nyugodt hidegvérűt, akkor az is probléma, ebből könnyen lehet összeveszés. MEg végülis máson is összeveszhettek, attól h most még barátok vagytok, lehet, h néhány év múlva nem lesztek jóban és az a lónak se lenne jó ( én is 2-os koromtól legjobb barátnőmmel voltam sülve-főve, aztán 7 év múlva úgy összevesztünk, h már nem is beszélünk- szóval az emberek változnak....sose tudhatod...). Egyébként a szüleitek belemennének? Illetve az előttem szólóknak is igaza van. Ettől függetlenül lehet, hogy meg tudnátok oldani, de én nem mennék még bele, a továbbtanulás valószínűleg közétek áll, ha más nem is.
2012. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!