Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen fajtájú lovat ajánlotok...

Milyen fajtájú lovat ajánlotok? (Több lent)

Figyelt kérdés
Én Lipicaira vagy Magyar félvére gondoltam.Nem szeretnék egy túl nagy lovat,de kicsit sem.Tudom,hogy nem fajta szerint,hanem tulajdonság szerint kell választani,csak ugy érdekel hogy mit ajánlotok :D

2012. ápr. 22. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Lipicai lovak nem tetszenek, olyan böszme fejük van.

Inkább akkor magyar sportló, kisbéri félvér, magyar félvér (bár abba nincs megadott méret, lehet akármekkora mivel nem tudjuk a fajtáját pontosan), furioso

2012. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Drágaság, minden lóhoz megadják a méretét, kiválasztod ami neked kell. Most ebből minek kell egy fölösleges kérdést csinálni?!
2012. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Talán azért,mer nem mindig pontosan adják meg,és hogy tudjam hogy nem-e átvernek?:D
2012. ápr. 22. 10:48
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

először is:

mire akarod használni?

neked melyik tetszik?

milyen temperamentunút szeretnél? olyat amelyik szeret menni, vagy olyat amin elalszol lovaglás közben mert olyan szinten nem csinál semmit...

ajánlhatunk neked a fríztől, az angol telivéren át, a huculig mármit....ha te sem tudod hogy mit akarsz

én angol telivért, anglo-arabot, magyars portlovat,hanniveri, oldenburgit, vagy német sportlovat ajánlok... ezekkel még versenyezni is lehet (díjugratni)

és mert nekem ezek a kedvenceim....de hiábí írkálok itt 20 félét ha neked egyik sem tetszik....legközelebb több infót írjál amiből lehet kapizsgálni hogy milyet akarsz

különben meg minden lófajtából van idegbeteg és hihetetlenül nyugodt példány is...

2012. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
és nagyon nagy a magalsságfaktor...magyar sportlóbol én láttam már 150cm-eset és 180-asat is :S
2012. ápr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát,nem szeretnék vele versenyezni,csak hobby célra,de max díjlovaglásba :D.
2012. ápr. 22. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
max díjlovaglásba??? az a legnehezebb sportág Xd...inkább max díjugratásban kéneT egy díjovat évekig képeznek mire elindulhat egy versenyen
2012. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Díjlovaglás mindennek az alapja.....


Ha csak hobbira akarod akkor felesleges megvenni a drágábbnál-drágább Oldenburgiakat meg hasonlókat, válassz egy viszonylag alapszinten belovagolt 6 év fölötti Magyar Félvért.

2012. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
35%
Szia a lipicai lovat nem ajánlom mert nagyon sok esetben a hátuk be esik úgy mint az araboknak és az már csúnya és a magyar meg kb mindenre jó úgy hogy inkább azt. :)
2012. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nóniusz
2012. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!