Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem túl korai az első órán az...

Nem túl korai az első órán az ügetés?

Figyelt kérdés
Az első órámon ügettünk. Először úgy kellet csinálnom, hogy amikor a ló a bal első lábával lépett egyet akkor ki kellet emelkednem a nyeregből(lépésbe). És után ügettünk, persze nem sikerült egyszerre, de utána elkaptam a fonalat. De ezen kívül még voltak másféle gyakorlatok is, ami az egyensúlyomat javítja. Kérdésem, nem túl korai még az ügetés?:))
2012. ápr. 22. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Valószínüleg az edződ tudja hogy mit csinál.
2012. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha lépésben tudsz mindent (mondjuk első alkalommal ez nem törvényszerű) akkor nem korai. Ellenkező esetben korai.
2012. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
Attol függ.. H nem vagytok összeszokva a lovaddal akkor lehetn hogy korai.. De az edző tudja.
2012. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Tőled függ. Én még anno az elsőn ügettem is, a másodikon pedig már vágtáztam is.
2012. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hevederben,, vagy nyeregben? hevederben is ki lehet konnyíteni.
2012. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem korai!!Miért lenne korai? Remélem nem azt gondoltad,hogy csak lépésben fogsz feladatokat csinálni?
2012. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dehogyis korai, ez a normális
2012. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bellington ***** válasza:
Csak akkor korai, ha a lovas fél, vagy elképesztően rossz az egyensúlya, vagy még nem megfelelő a fizikuma (pl. pici gyerekeknél)
2012. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!