Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ezek közül melyik...

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb lónév?

Figyelt kérdés

Kanca: Lotti,Masni,Cosette,Rozmaring,Alíz ,Masni,Nagini , Bonnie,Korall,C'est L'amour(Lami) , Sunrise(Sunny) , Shyva

Herélt,Csődör: Bece,Alfonz,Zeusz,Asztor,Jack Daniels, Bambi,Dorian Gray,Mon Amie(Ami)



2012. ápr. 24. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nyilván a Bambi azért nem a kanca nevek közt van, mert Bambi őzBAK volt, ami ugye hím.


Nekem Cosette és Masni, illetve a Dorian Gray jön be.

2012. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mon Amie nálunk a kanca neve :)
2012. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem túlságosan elvontan gondolkozol. Nem kéne ennyire fullos neveket választani. C'est L'amour hogy hangzik már Xd Az én lovamat Hollónak hívják a színe miatt aztán jól van. Apám valami török nevet akart neki adni, mondtam neki, hogy sose lesz a lovamnak puccos neve. Az a versenylovaknak való mert jól néz ki papíron.

Amúgy ha már innen kell választani akkor mégis csak a Sunny-t és az Asztort választanám mert ezek a legnormálisabb nevek ezek közül. Jack Daniels és Dorian Gray meg Mon Ami b@zdmeg... xD Ezek annyira nem lónevek...

2012. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak igaza van abban, hogy nem mindegy, milyen lónak. C'est L'amour sportlónak, Sunrise westernlónak, Masni és Lotti szerintem inkább póninak, Zeusz valami nagy termetűnek, Dorian Grey lehetőleg szürkének, stb.
2012. ápr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
shyva
2012. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Versenyezni fog a csikója, mert ő is versenyez. És nem Dorian Grey hanem gray, tudom hogy angolul greynek írják, de van egy olyan című film hogy Dorian Gray, nézzétek meg, és meglátjátok, miért akartam ezt adni a csikójának. Nem hangsúlyoztam eléggé azt hiszem, NEM AKAROK NEKI SABLON NEVET ADNI.
2012. ápr. 25. 13:43
 17/22 anonim ***** válasza:
Dorian Gray Oscar Wild regényhőse, aki eladta lelkét az ördögnek, hogy örökké szép és fiatal maradhasson. Szerintem egy tipikusan hiú és kényeskedő csődörre eléggé illene. :)
2012. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Asztor bár nekem úgy jobban tetszik h Astor. Egyik lovamnak ez a neve :D
2012. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 druida43 válasza:
Rosemary(rózméri:)
2012. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ezt mondom én is, hogy az Asztor még ló név a Herélt/Csődör választási lehetőségek kzül. De a többi, én a Zeuszt inkább kutyának abból is Dobermannek tudnám elképzelni. Ha ajánlhatok még ilyen csődör neveket meg herélt neveket akkor: Szárcsa, Dalia, Orion, Délceg, Démon...

Kancának: Csini, Lisa, Bella, Szikra, Hóvirág, Levendula, Elixír...

A kanca neveid közül én a Sunny-t választanám.

2012. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!