Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki jár a Vegas Farmra lovagoln...

Ki jár a Vegas Farmra lovagolni? Megy valaki oda lovastáborba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Te vagy az akinek már válaszoltam "Volt már valaki a Vegas Farmon lovastáborban?" kérdésre? Ha nem akkor most erre válaszolok, ha meg igen, akkor max nem olvasod megint végig:)


Én már voltam ott 1x lovagolni tavaly nyáron amikor barátnőmet látogattam meg (ő odajár lovagolni). Nagyon tetszett a hely, terepre mentünk ki, nagyon király volt, jó hosszú galopp szakaszokkal, voltak kisebb rönkök az úton amiket átugrattunk, egy minitóba is bementünk :)Nyugodtnak tűntek a lovak, legalábbis akivel én mentem. Az oktató is jófej volt. Van egy kis vendég/klubházuk, nagyon hangulatos, ott vannak kiállítva a kupáik, érmeik, rajzok, van bent csocsó, WC, zuhanyzó, öltöző. Felül ha jól tudom a szobák vannak. Van egy jó pár lovuk, nem istállóban tartják őket. Ha jól tudom most még vannak ott versenylovak is az alagi tréning központból, amikor én voltam akkor volt egy. Kivitte edzeni az egyik tulaj/oktató jobban mondva vele vezette a terepet, tehát eléggé mentünk főleg hogy van is hely a nagy galoppokhoz.

Még annyit tudok mondani, hogy barátnőm oda jár ugratni szal biztos a táborosok is fognak majd ugrani. Bár nem írtad, hogy milyen szinten vagy, meg nem tudom mennyire viszik ki terepre a táborosokat de én ezt tudom elmondani a helyről :)

2012. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Középhaladó vagyok :)
2012. máj. 2. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!