Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik a legolcsóbb ló? többi...

Melyik a legolcsóbb ló? többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan lovat keresek, ami olcsó, lehet szeretni, hobbi ló, de lovagolnék rajta, és aki a legjobb barátom lehet :)

Milyen fajtát ajánlotok?

( csak kíváncsiságból )

14/L


2012. máj. 4. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék lovat, de mi lenne, ha baja lenne ? :(( 2-3 éve lovagolok. Rendesen 1 éve . Úgy rendesen, hogy 1 évig futószáron lötyögtem ügetéyben...... Tudok jó pár dolgot a lovakról, betegségrk, tennivalók a betegségnél, fel le szerelés, tisztítás, stb, stb..
2012. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Otthon se hozod ki nagyon 30 alatt, meg csak akkor érdemes otthon tartani, ha van nagy legelőd, van hol a szénát és a trágyát tárolni (ne legyenek közeli szomszédok, mert előbb utóbb belekötnek), na meg valami istállószerűség sem árt. Ha ridegen is tartod a lovad, akkor is kell egy fedett 3 oldalú beálló.

Szóval az egy dolog, hogy megtanulod pucolni a lovat, meg felnyergelni, fel kell tudnod ismerni a betegségeket, tudnod kell mennyi munka mellett mennyi kaja kell neki stb.

Szerintem akkor vegyél lovat, ha középsuli után is tudod tartani, mert ki tudja 4 év múlva hova kerülsz, tarthatsz-e még lovat...

2012. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!