Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lónak jó társ egy kecske?...

Egy lónak jó társ egy kecske? Az baj ha szarvas?

Figyelt kérdés

2012. máj. 8. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mit szeretnél tudni?
2012. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 x) ***** válasza:
Hát lótól függ.. az én lovam például nem tűri mert elég domináns alkat. Vágtunk már le birkát mert csúnyám elbánt vele keresztapám lova. Én ezért nem nagyon ajánlanám, csak sajnálná az ember. De egyébként szerintem jó társ neki ha úgy látod hogy nem zavarja a lovat. A kecske szarvából amúgy lehet reszelni ha úgy érzed hogy nagyon szúr.
2012. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. komment: nálatok egyedül él a ló?
2012. máj. 8. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk közös udvarba él a két paci, és 20 juh. Kecske is van, de valahogy mindig öklelnék a patást. amikor pont egy ló volt, és meghalt a bakkecske, akkor jól megvolt a mekegő, és nyerítő együtt.
2012. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem. Kb annyira jó társ neki, mint neked egy állat. A semminél több, de egy embert soha nem helyettesíthet, ugyanúgy lónak is lóféle kell.
2012. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 ló mellett van egy kecske(szarva is van), semmi gond nincs velük, imádják egymást. Bár a kecske már kiskora óta a lovakkal van, szóval teljesen beilleszkedett a lovak közé.
2012. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek egy lova és egy kecskéje van, aló elég domináns, néha megkergeti, de amúgy jól ellegelésznek a kecskével.
2012. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!