Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szeretik a lányok...

Miért szeretik a lányok annyira a lovakat?

Figyelt kérdés
Minden kislány lovas újságot olvas, meg lovas játékkal játszik, meg lovakkal szeretne foglalkozni, de miért pont a ló??:)
2009. jún. 25. 18:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
85%
a kutya már uncsi, nem vagyok macskás típus...mindig is szerettem volna egy pónit(L)
2009. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
én soha nem voltam lómániás, most sem vagyok. jobban szeretem az ölbevehető állatokat :) kutya, macska stb.
2009. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem van most valami pónis mese, de nem biztos :)
2009. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
2009. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
nézd meg a szex szerelem kategóriában -.-
2009. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Én lány vagyok,és ki nem állhatom a lovakat.(Bocsi pónibarátok:D).Kérlek ne általánosíts:D

Amúgy meg tényleg nem tudom,mitől van ez a különös vonzódás...

2009. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
58%

Én sose volt "lovas"

nincs semmi bajom velük,de igazából nem is nagyon vagyok oda értük

2009. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert a kutyához hasonlóan nagyon intelligensek és nagyon tudnak szeretni, ragaszkodóak. tehát közel állnak a nők lelkéhez! Szerintem. 23/L
2009. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy ördögi kör. Ott van ugye a tévé, újságok környezet stb, mint azt nyomják, hogy de édes, meg de lányos, ha valakinek cuki lovacskája van. Ennek hatására ztán a szülők lovas újságot, és plüss lovacskákat vezsnek a gyereknek. Ettől a gyerek előbb utóbb elkezdi szeretni a lovakat, hiszen arra van benevelve, hogy szeresse. Ez tovább erősíti a sztereotípiát, hogy a kislányok szeretik a lovakat, és így tovább.


De ha lemész egy lovardába ott "emberek" rajonganak a lovakért, nem számít, hogy lány, vagy fiú az illető. Noha nem tagadom, mostanság mintha több lány lovas lenne, gondolom a fent említett dolog miatt.

2009. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
nekem már elegem van ebből a divat lóimádásból. én is lány vagyok de ugyanúgy szerettem mindig is a lovakat mint a többi állatot.
2009. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!