Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért szeretik a lányok...

Miért szeretik a lányok annyira a lovakat?

Figyelt kérdés
Minden kislány lovas újságot olvas, meg lovas játékkal játszik, meg lovakkal szeretne foglalkozni, de miért pont a ló??:)
2009. jún. 25. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Én lány vagyok és nem szeretem a lovakat
2009. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

Imádom a lovakat kicsi koromtól fogva és nem azért, mert a média nyomja ezeket, hanem mert ebbe születtem. Mindig is volt a nagyszüleimnek lova illetve a szomszédban pónik. Igazi személyiségek, persze aki csak alkalmanként lovagol egy lovardában az ebből nem sokat észlel.

Ma voltam épp egy falunapon, ahol megrohamozták a gyerekek a lovamat. Két véglet van, aki mindenáron hozzá akar érni és simogatni, ráülni és bújni, nem ismerve a veszélyeket, és vannak aki csak messziről szeretik nézni őket.

A lovak valahogy a szabadságot sugallják, van bennük valami megfoghatatlan,nagyok és tisztelet követelnek. Ráadásul sokkal elérhetőbbek, mint a másik kislányfavorit a delfin:)

"...mert az ember lóvá tesz, és emberré a ló." Talán ezt a lányok jobban érzékelik:) Lovasújságot én is rengeteget olvastam, de azért, hogy minél többet megtudjak róluk, növeljem a tudásom.

2009. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én lovak között nőttem fel. 4éves korom óta lovagolok és már szinte mindent tudok a lovakról és nem könyvekből hanem tapasztalatból. Igazából nem tudom h engem is miért vonzottak ennyire a lovak de egyszerűen nem tudok nélkülük élni....:D
2009. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én is 4 éves korom óta lovagolok.És akkor még aligha bámultam a tv-t meg nem is hiszem hogy volt lovas mese,és a szüleim amíg én nem kértem tőlük nem is vettek lovas játékokat meg plüss-t meg ilyeneket.És azok akik nem szeretik a lovakat és azt mondják hogy "Hogy lehet szeretni a lovakat?"addig a lóimádok azt mondják hogy "Hogy nem lehet szeretni őket?"-amúgy meg egy csomó lány van aki nem szereti vagy ki nem állhatja a lovakat.
2009. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Sok embert a ló kecsessége elbűvöl.

"A lovak szépsége,harmonikus mozgása,barátságos viselkedése elbűvöl minket,velük nagyobbnak,szebbnek és gyorsabbaknak érezzük magunkat.Valóban,egy ilyen állat barátsága semmihez sem hasonlítható."

2010. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Aki a lovat nem szereti, az fél tőle. én így vagyok vele.

Szerintem gyönyörű állatok, és szabadnak érzem magam amikor vágtázom és fújja a hajamat a szél. (L):) Csinos <3

2010. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én annyira nem voltam lovas. Most azonban elkezdtem lovagolni, és megszerettem őket. Most már imádom őket...:D Talán rájöhetnél, ha elkezdesz lovagolni...::DD :)) DE gondolom akkor te fiú vagy.. Bár most elég sok fiút is látok lovagolni.. :D
2011. dec. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!