Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sok így a bértartás ára?

Sok így a bértartás ára?

Figyelt kérdés

50.000,-Ft a havi bértartás ára. A lovarda egy Budapesthez közeli falu. Van boxos istálló és legelő. Egy földes pálya van, amihez nem tartozik világítás. Fedeles nincs. Van nyerges, öltöző. Illetve tereplehetőség. Lovász nincs, a tulajdonos, aki ott él a feleségével a lovardában, saját maga látja el a lovakat, jó kondícióban vannak. Illetve a tulajdonos felesége állatorvos, tehát non-stop állatorvosi felügyelet alatt vannak.

Szerintetek sok a havi 50.000,-Ft?


2012. máj. 20. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő és bőséges,jó minőségű takarmányt is kap,akkor ez reális összeg.
2012. máj. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem reális ár Pest környékén. Mi 30 ért tartunk, de magán istálló pálya nélkül, jó terep lehetőséggel hatalmas legelővel, ez alatt nem lehet kihozni.

A környéken lévő lovikban mind 40 ezer felett van az ár.

Ha neked megfelel a hely, akkor nem sok érte. Mondjuk az kifejezetten jó, hogy van állatorvos helyben, vedd úgy hogy a kiszállási költség benne van a bértartásban :D

2012. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pest környékén ez reális ár.
2012. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem reális ár.

Én Budapesten tartottam 45-ért lovat lovarádban: egy lovász, télen fedeles + világított pálya + még két pálya, terep, öltöző. Nyerges nem volt, de mindenki vitt szekrényt, és annak volt helye.

Most pedig Budapest mellett tartom 45-ért, télen-nyáron fedeles, még két világított homokos pálya, körkarám, akadálypark, díjlovas négyszög. Önitatós boxok, külön legelő minden lónak, melegvizes patamosó, 3 lovász, fűtött öltöző, két nyerges.

Szóval szerintem nagyon sok az 50 ezer.

2012. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Én is soknak tartom kicsit az 50 ezret, így fedeles és világítás nélkül :(
2012. máj. 21. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!