Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gumis zabla és ugratás nem...

Csakegylány_01 kérdése:

Gumis zabla és ugratás nem zárja ki egymást, ugye?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, de annyira nem értek a gumis zablához, hiszen tegnap használtam életemben először. Csak egy általános jellemzést tudok róla.

Ugratni lehet vele? Próbáltatok már? Én nem látok benne semmi ellenvetést, vagy kizáró indokot, de nem akarok semmi rosszat a pacinak.


Köszi!:)



2012. máj. 29. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi baj lehetne vele?

Ugyanolyan mint a fém zablák.. csak puhább.

Nem ugrok, de nem látok benne rosszat.;)

2012. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy használható, mint bármely másik zabla. A gumissal is lehet ugratni, sőt hackmorral, meg kötőfékkel is lehet. Az sose gond, ha kímélni szeretnéd a lovad száját. :)
2012. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet ugratni vele.


De egyébként, ha a kezed nem puha, akkor a gumis zabla sem fog segíteni.

2012. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, én is ezzel számoltam.:)

Azt tudom, hogy a gumis zabla nem helyettesíti a puha kezet, de abban hálisten nálam nincs hiány, viszont a ló, akit elkezdtem lovagolni fél a fémzablától, és ahogy felkantározásnál hozzácsörren a fogához. Ezért kell csak a gumis zabla.

2012. máj. 30. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, én hosszú ideig lovagoltam a lovamat gumis zablával, ugratáshoz is azt használtunk. :)
2012. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!