Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lórol?

Mit gondoltok erről a lórol?

Figyelt kérdés

[link]


Apukám egy tanyán résztulajdonos és ott szarvasmarha tenyésztéssel és sertés tenyésztéssel foglalkoznak.Jelenleg nincs sok állat ott csak pár kutya és csirke meg talán kecske.Én arra gondoltam hogy vehetnének oda egy lovat mert hasznos lenne + lovagolhatnék rajta ha ott vagyok és nem csak az enyém lenne.Szerintem árban teljesen rendben van ahhoz kéest hogy tisztavérű és oltásokkal rendelkezik semmilyen betegsége nincs és 6 éves.Szerintetek milyen ló?



2012. máj. 30. 14:55
1 2
 11/13 Vivikeee17 válasza:

Ez a Ló az én lovam lett volna!


mi lebeszéltük a tulajjal,hogy megyünk érte hétvégén... hívom hogy előbb megyek mert kész a hely erre ő mondja a ló elkelt:'( mikor megígérte nem adja el senkinek és itt törtek össze az álmaim... eladták a lovat amit én akartam megvenni :'( Drága Nessy(Remény) Kitudja merre vagy most ... ő az egyik ismerősöm lova volt régen és most mondom megveszem erre sajnos nem jött össze a dolog....

2012. jún. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kedves előző kommentelő!

nagyon sajnálom hogy így átvertek téged....:/ nem régen én is így jártam amikor egy vadászgörényt szerettem volna megvenni.Nem értem az embereket megígérik, hogy jól van oda adják nem adják senkinek aztán még is!! pff..

2012. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vivikeee17 válasza:
Hát Köszi:( Nagyon szerettem volna Nessyt mert tényleg egyik ismim lova volt... és én a ballagásomon is ő rajta szerettem volna ballagni de sajnos:( jó lenne legalább azt tudni,hogy jól van-e és hogy hogyan érzi magát kinél van meg stb... mert szegényt nagyon megviselték a dolgok miután elvitték a lovardábol... ez az ember engem nagyon átvágott azt hittem a szívem szakad meg mikor mondta:'(
2012. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!