Kezdőoldal » Állatok » Lovak » S. O. S. Leestem, holnap...

S. O. S. Leestem, holnap verseny! Fáj a kezem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Történt már velem ugyan ilyen esés, amitkor a könyökömtől a vállamig fájt a kezem mert meghúzódott a főizom, és egy kicsit zúzodott is. Ez nem fáj most annyira mint akkor. Mozgatni tudom, de eléggé fáj. Holnap kezdődik egy 3napos verseny! Muszály indulnom úgyhogy kérlek ne írj olyan választ, hogy ne induljak. Van a fájdalomra Fekete Nadálytő Krémem, jegem, és lóbalzsamos hűtőzselém. Ha fáj a kezem akkor is indulok, de hogy lehetne kicsit enyhíteni? Kérlek segítsetek! (helyesírási hibákért elnézést)
2012. máj. 31. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kösd be, kenegesd, ha nagyon fáj a mozgatáskor, jobb, ha elmész orvoshoz, 3 napos verseny azért nem tesz jót neki. Persze ha te mindenképpen erőltetni akarod, akkor ha utána is fáj, menj orvoshoz.
2012. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 x) ***** válasza:

Hát először én is azt javasoltam volna hogy ne indulj, de ha mindenképpen indulni akarsz akkor kenegesd a lóbalzsammal meg a krémekkel. Esetleg valami szorítókötést se ártana rátenni hogy ne kelljen nagyon mozgatnod. Lovagoltál már azóta? Mert lehet hogy ha majd nem figyelsz rá lovaglás közbe akkor nem fogod érezni.

Orvoshoz gondolom késő már elmenni vele. Bár ha gipszet rak rá akkor dupla szívás.

Szóval próbáld meg lóbalzsammal kezelgetni, meg jegelni, mást nem nagyon tehetsz sajnos.

2012. máj. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűtőzselé + borogatás, vizes fásli. Na meg összeszorított fogak, hogy a fájdalmat tűrd :) Amihez kell legyen segítséged, pl hevedert húzni, itatni a lovat, lényeg, hogy minél kevesebb terhelésnek legyen kitéve.
2012. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkitől! biztos hogy nem tört el :D
2012. máj. 31. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egészség rovatba próbáld meg áttenni a kérdést, ott nagyobb eséllyel kapsz segítséged.
2012. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a verseny után nézesd meg orvossal.
2012. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simonpuszta?

Ha még aktuális, ajánlom a Diclac 5% gélt, ezzel kenegesd, és azt, hogy verseny után már ne terheld, hanem hűtsd hűtőgéllel.

2012. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!