Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Első 5 kilométerem. Pár nap...

Első 5 kilométerem. Pár nap és itt a verseny, ez az utolsó hetem. Mit tehetnék, hogy a lehető legtöbbet hozzam ki magamból?

Figyelt kérdés

[link]

erről van szó:D


Vasárnap futom az 5 kilométert,de kicsit félek tőle.Miben tudnék besegíteni,hogy jobban menjen a futás.Mikor a legjobb futni reggel,délben,este?

A táplálkozással hogyan tudok besegíteni,mikor/mit egyek/igyak?

Minden apróságra kíváncsi vagyok ami segíthet,szeretném a lehető legjobbat kihozni magamból:)


2010. aug. 25. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár a testépítés az én asztalom de azért azt hiszem tudok neked segíteni.


1. Nem kell félni mert nem dől össze a világ ha nem sikerül.Megpróbálod újra és kész de ha azon agyalsz hogy mivan ha nem sikerül akkor nem fog.


2.Pihenj sokat.Ne terheld magad.


3.A legjobb akkor futni amikor te a legalkalmasabbnak találod


4.Egyél úgy ahogy eddig.Igyál sok vizet.


5.Mielőtt nekiállsz lefutni a távot melegítsél be.


6.Vigyél magaddal szőlőcukrot és vizet,de a szőlőcukrot csak akkor használd ha már úgy érzed hogy nem bírod tovább.


7.A futás előtt kb 2 órával egyél lehetőleg szénhidrát dúsan mert abból fogja a szervezeted az energiát biztosítani

2010. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah és még ami lényeges hogyha szőlőcukorhoz nyúlsz folyamatosan adagold.Tehát ha beveszel 1-2 szemet akkor úgy szedd hogy végig kitartson különben hirtelen leesik a vércukrod és akkor nincs tovább
2010. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,segítettél:)
2010. aug. 26. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem is tetszett! :)
2010. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!