Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek hogy a lovam...

Mit tegyek hogy a lovam bízzon bennem? Hogy megszeressen?

Figyelt kérdés
1 éve van meg,és már elém jön,meg még pár dolog,de nem bízik még bennem.mit tegyek?
2012. jún. 4. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Hát ha oda jönn hozád vagy követ adj neki almát,répát vagy szeretgesd meg.Ha lovagolsz és valamit ügyesen csinált dicsérd meg lovaglás után szerszámozd le,hogy csak vezetőszár legyen rajta és sétálj vele később próbáld meg anélkül.Ha szeret ugrani ugras vele és tudom hülyén hangzik de beszélhetsz is hozzá (legalább nem beszél vissza)Vagy lovagolj szörén hát ha jobban szeret úgy dolgozni mindenféle szerszám nélkül!Kényesztetheted de csak mértékkel ,hogy tudja ki az úr a háznál!!

Sok szerencsét kívánok neked és a lóvadnak!!

2012. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg az, hogy nem bízik benned?
2012. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak nagyon szépen köszönöm,pont ilyen segítségre gondoltam! :))
2012. jún. 4. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy odajön, annak a jele, hogy bízik benned. Bánj vele következetesen, mindig értse, hogy mit miért teszel. Ha büntetni kell, azt is úgy, hogy értse, hogy miért bünteted. Miből gondolod, hogy nem bízik benned? Az ilyen szőrén lovaglósdik zöme szerintem hókuszpókusz, csinálhatod, ha jólesik, de ne várj tőlük csodát.
2012. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

ezeket amit eddig írtak,mind jó,de még közelebb kerülhetsz a lóhoz,ha a parelli módszert megcsinálod vele.

könyvekben,és interneten utánaolvashatsz :)

Ez a módszer nagyon sokat segít az ember és a ló kapcsolatában,egymás iránti bizalmában.

2012. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!