Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti milyen ajándékot vennétek...

Ti milyen ajándékot vennétek egy 14 éves lánynak aki él-hal a lovakét? (ékszert ne)

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 19:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs lova, akkor a legeslegjobb ajándék az lenne(szerintem, én is 14 vagyok és élek-halok a lovakért) ha vennél neki lovardába bérletet(lovagló-bérlet). szerintem tuti örülne neki, ha nem saját pénzből kéne neki menni lovagolni, ráadásul egy bérlet 10-11 alkalomra szól :)

de ez saját vélemény, én ujjonganék napokig, de nem ismerhetem :)

2012. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg felszerelést veszel, akkor beszéld meg a lovasbolttal, hogy ajándékba lesz így lehetnek méret vagy szín problémák, tartsd meg a blokkot, és ha valami nem stimmel, akkor vidd magaddal azt is meg az ajándékozottat is, és majd ő kiválasztja a méretben, színben megfelelő terméket. Általában ebben benne vannak.
2012. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha jómagad nem vagy lovas, akkor én semmiképp sem ajánlanám, hogy lovas HASZNÁLATI tárgyat vegyél neki, mert abból nagy valószínűséggel bukta lesz. :) Én is jobban szeretem megválogatni magamnak és a lovamnak a felszerelést.

Ha ismered a kedvenc lovát, akkor esetleg csinálhatnál róluk egy tablót, veszel az Office Depotban egy nagy színes plakátot, a képeiket facebook-ról vagy valahonnan kinyomtatod, és szépen elrendezed a plakáton, tehetsz rá szíves matricát, szöveget, csillámot, stb., ötletesen meg lehet csinálni úgy, hogy nem kell hozzá lószakértőnek lenni mégis ötletes, és nem mellesleg lovas.

E mellé pedig lehet mondjuk még csoki, és lovas "fogyó" eszköz, tehát toll, ceruza, radír, füzet, mappa, irattartó, stb.

2012. jún. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
lovas könyv, kép, toll, írószer, mappa, póló, lovaglóbérlet (ez kicsit költségesebb), lóápoló felszerelés, kötőfék, lovaglóruha (ezeknek akkor is hasznát veszi, ha nincs saját lova)
2012. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha van lova akkor lovasfelszerelés (esetleg együtt vegyétek meg, attól még hogy látja előre örülhet neki), ha nincsen akkor meg lovagló-bérlet, esetleg befizetheted egy jó lovastúrára is (természetesen ha megfelelően képzett).
2012. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!