Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen "ajándékot" vennétek...

Ti milyen "ajándékot" vennétek a cicátoknak?

Figyelt kérdés
szeretnék karácsonyra és a cicám szülinapjára venni néhény dolgot neki ezért szeretnék jó ötleteket hogy mit vegyek a cicámnak. normális válaszolat szeretnék és nem kell lehurogni azért mert én veszek a cicámnak ajándékot.
2011. nov. 19. 20:03
 1/8 anonim válasza:
Jutalomfalat,Új alom, Kaparófa, Csörgő játékok. Szerintem teljesen normális, hogy a cicádnak veszel ajándékot, hiszen családtag :)
2011. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi csak karácsonyra szoktunk venni a kutyának és a cicának .. Általában valami nagyon finom kaját + a cicának neki való játékot, + a kutyának egy neki való játékot. :)
2011. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 kiló heringet. Ösztönlények az ételnek örülnek a legjobban, mindig.
2011. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is cicanasit szoktam nekik venni, meg mjuk gourmet konzervet, azt imádják, de ha drágábban akkor egy kaparóvárat esetleg. Játékot annyira nem érdemes, úgyis a csomagoló papírokkal fog játszani...
2011. nov. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hentesnél májat : ) Az még egészséges is. És azt hiszem rajongani fog érte
2011. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen köszi hogy eszembe jutadtad a májat kiskora ota az a kedvenc kajája köszi mégegyszer és a többieknek is
2011. nov. 20. 10:59
 7/8 Falun ***** válasza:
én is valami fincsi kaját szoktam venni, egy-két csörgős labdát, ilyesmit... :)
2011. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kaját tesomtol fog kapni :d valami jó képesség fejlesztő játék vagy valami nagyon jó de nem tul drága bútor vagy valami jó játékot tudtok?
2011. nov. 20. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!