Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, költenétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, költenétek egy olyan lányra akit nem szerettek? Vennétek neki ajándékot, virágot és elhívnátok moziba, étterembe?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Igen.

Pontosabban attól függ, van-e esély szexre.

2012. jan. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Még, jó hogy. De csak akkor ha tudom, hogy hatalmas szexparti lesz a vége a dolognak.
2012. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Pj0tr ***** válasza:

Ne csak a f@rkatokkal gondolkodjatok :P

A magam részéről igen, de nem azért amit az első kettő mákvirág írt.

Csak pár eset:

- Család

- Barát

- Üzlet

Ennyi. Nem mindig kell nézni, hogy "megtérül-e" a "befektetés". Simán lehet azért mert szeretsz valakit (csak nem úgy ahogy a kérdező gondolta).

2012. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen és már költöttem is sokszor.(persze reménykedtem én is a szexben):D
2012. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Aki férfiként azt mondja, hogy egy vacsorameghívásnál, közös mozinál, esti filmezésnél nem reménykedik egy kiadós szexben az...HA-ZU-DIK.
2012. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Csak ha szex alapú kapcsolat van.


Egyik előző válaszoló még fiatal versenyző lehet, egy idő után már sokkal reálisabban fog gondolkodni:


-Ha barát, akkor ne mással tartassa el magát. Az ilyen az nem barát. (alkalmanként ok, de ez tényleg alkalmanként jelent)

-Család miatt miért is kell egy nőt pénzelnem? Saját barátnőmet, esetleg szüleimet. Ide is vonatkozik az "alkalmanként" jelző.

-Üzlet: milyen üzletfél az, akinek fizetem a mozijegyét és ajándékokat veszek neki? Az nem üzlet.


Szóval fel lehet nőni, az iylen pusztán azért van, hogy a pasi szexet kapjon. Ha ezt nem kapja meg, akkor előbb-utóbb ejti az esetet.


...Vagy egy lehúzható láma :)

2012. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Még szép.Lehet még olcsobb is lesz mint egy k*rva.
2012. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
xD
2012. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Attól függ kiről van szó.


Ha az illető lány egy régi barátom, kedves stb, szóval jóban vagyunk és barátként szeretjük egymást, akkor igen költenék rá. DE! AZ ÉTTEREM az már túlzás lenne.


Szóval ha nem szeretem, és ha nem lány barátom régi volt osztálytárs vagy régi barát ez mindegy...akkor csak akkor ha SZEXBEN reménykedem.

2012. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pj0tr ***** válasza:

"Egyik előző válaszoló még fiatal versenyző lehet, egy idő után már sokkal reálisabban fog gondolkodni"


Mi köze az eltartáshoz annak, hogy meghívok valakit egy ebédre vagy moziba?

A családom nőnemű tagjai esetében szintén miért probléma, ha költök rájuk?

Üzleti életben pedig igen fontos, hogy meghívod ebédelni, vacsorázni, ünnepek alkalmával ajándékot adsz. Alap marketing.


Úgy érzem megválaszoltam a felmerült kérdéseket.

2012. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!