Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Meg szeretnem venni. Mit...

Meg szeretnem venni. Mit szoltok hozza?

Figyelt kérdés
www.lovasok.hu/eladolovak/index. Php? Page=hirdreszletek&hid=110421&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=
2012. jún. 6. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez a ló nagyon jó helyen van, és érdemes megvenni ennyiért a mostani gazdájától. Ez nagyon jó vétel lesz, ha elbírsz a lóval. paci.hu-n fenn van a gazdája, jó dolgokat szokott írni és tényleg jó gazda.
2012. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szép, szép, de én ennyi pénzből inkább egy fiatalabb kancát vennék, persze más fajtájút.
2012. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
tul oreg, szerintetek??? 10-15 evet siman elhet meg, ha jol tudom! frizt szeretnek, s 1,5 milla alatt nincs! valamint tapasztalt, megbizhato lovat szeretnek, aki nem ijedezik mindentol.
2012. jún. 8. 10:40
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem öreg, ha nem lesz különösebb egészségügyi gondja, akkor 20-22 éves koráig még simán lovagolható, utána is lehet vele lightos terepeket menni.
2012. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, mennyi ideje lovagolsz? szerintem mmég próbálgasd a lófajtákat melyik tetszik a legjobban.

de a legfontosabb: NE HOZZ ELHAMARKODOTT DÖNTÉST!!!

2012. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

27 vagyok

egesz eletemben lovak vettek korul

intenzivebben 2 eve lovagolok.

frizt meg soha, itt a kornyeken nincs is ilyesmi.


viszont errol a lorol mar lemondtam, mert kicsit utanaolvastam, a fenykepen a holgyemeny hollandiabol hozott lova van. Nienke-rol pedig olvastam hogy csontsovanyan vasarolta, igy ki tudja milyen betegsegei lehetnek...igy nem merek belevagni! ja, es a csajosnak e Nynke nevu kancaja is volt, ugyhogy szerintem csak ugratas az egesz.

2012. júl. 5. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!