Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szóltok ehhez a torta...

Mit szóltok ehhez a torta krémhez? Most szeretném elkészíteni a neten találtam, vajon jó lehet?

Figyelt kérdés

tejszínes csokikrém:

2 csomag étcsokoládés pudingpor


6 ek. cukor


6 dl tej


3 dl tejszín


2 kk. habfixáló



A pudingot főzd fel szokásosan, keveréssel hűtsd ki. Verd fel a tejszínt a habfixálóval nagyon keményre, majd add a kihűlt pudinghoz. Pohárkrémnek is isteni.


2011. ápr. 21. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Nekem tetszik, csak nem tudom, hol lehet étcsokis pudingot kapni.szerintem csak csokis van, de biztos azzal is finom.esetleg egy kis keserű csokit, vagy kakaóport még tehetsz bele.
2011. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szted a tejszínhabtól lesz olyan kemény hogy megálljon a tortán??? én csak ettől tartok
2011. ápr. 21. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tejszínhabban nem bízom igazán, még habfixszel sem...

tapasztalat.

Bár növényi alapú, de biztonságos a HULALA cukrászati hab.

Ha biztosra akarsz menni, inkább az utóbbit ajánlom.

2011. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen azt használom abból csináltam tejszinhabot.remélem össze jön.
2011. ápr. 21. 10:51
 5/5 anonim válasza:
Ha vaníliapudinggal készíted, és teszel bele rumaromát a végén, szórsz bele gyümit, akkor kész is van az oroszkrémtorta. ;)
2011. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!