Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas tábor? Tudnátok mondani...

Lovas tábor? Tudnátok mondani ilyen helyeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi hogy megint én vagyok!

A múltkor is tettem fel egy ilyen kérdést hogy lovas táborba szeretnék menni a barátnőmmel, 13 évesek vagyunk, Nyíregyházán lakunk DE még a Budapest körüli táborok is érdekelnek!

Nah szóval a válaszokat hálásan köszönöm megnéztem mindent ha jól tudom. Csak azt olvastam a honlapokon hogy napi 2óra lovaglás meg persze más programok..

Én inkább olyan táborba szeretnék menni ahol a fő téma a ló, lovaglás.

Lovas túrák (mármint lóháton), napi több óra lovaglás (akár futószár nélkül), olyan velünk egykorúakkal nem túl nagy létszámmal (max. 10-12).

Mi nyergeljük, ápoljuk a lovakat, akár mi is etetnénk őket. Én valami ilyesmit gondoltam. Persze más programok is lehetnének csak mégis a Ló. Ha egyszer lovas tábor akkor a lovak és a velük kapcsolatos programok legyenek a középpontba. Jaj és ha ez nem nagy igény akkor a szállás, szobák ne legyenek "lepukkanva" (tapasztalat: az éjszaka közepén kellett pókot irtani a szobánkból és egy 3 személyes szobában 5-en aludtunk).

Ha tudnátok ilyen táborokat amik nem is olyan drágák (max. 40 000ft) azt megkérem írja le mert fogy az idő és a lehetőség is!!

Ha lehet akkor linket is kérnék!

A válaszokat ezerszer megköszönném!


2012. jún. 8. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fú, múltkor kaptam szórólapot, most nem tudom, hogy Üllőn, vagy Gyálon vagy Ócsán van egy lovarda, lesz táboruk is. Holnap megnézem pontosan hol, és megírom. Ha elfelejteném, akkor írj nekem privát üzit légyszi! :)
2012. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Rendben köszi!!!

Minden képen írok ha elfelejted.

2012. jún. 8. 20:35
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem a legszimpibb a Vegas Farm! Oda megyek júni 25-29-ig :) Nagyon nagyon jó! Normális szobák vannak, nem jurták, meg sátrak.. :s Én normális szobában szeretnék aludni, és a táborban azt utálom, hogy kézműves foglalkozások is vannak.. Minek? o.O. A lovakért megyek, nem az agyagszobrokért meg az ügyességi versenyekért.. Szóval szerintem gyere a Vegas Farmra! Nagyon jó!
2012. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi rá is keresek aztán megbeszélem apával ha tetszik!

Igen én is pont ezen a véleményen vagyok kézműves foglalkozás egy lovas táborba hát........:DD

2012. jún. 8. 21:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Oksi :D Háát igen.. :D
2012. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia. Megnéztem a szórólapot, Ócsán lesz. www.lovasfarm.com Itt tudsz utána nézni. :) vagy a facebookon: facebook.com/equinalovasfarm
2012. jún. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, és azt hozzá kell tennem, hogy itt profik vannak, ha a honlapot megnézed, az edzők pl. olyan lovasok, akik nemzetközi versenyeken, olimpián is indultak. Az edzők is a legjobbak közé tartoznak. Eddig még nem néztem meg a neten, csak most, és mivel én is díjugrattam, tudom, hogy itt tuti, hogy jó tábor lesz, és nem fogsz csalódni semmiben. :)
2012. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem a vegas farmra menj :)
2012. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

Mindjárt megnézem a honlapot!

A Vegas Farm egész jónak tűnik csak mégse nekem való de azért nagyon köszönöm!:)

2012. jún. 9. 20:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nem neked való?
2012. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!