Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas tábor? Tudnátok mondani...

Lovas tábor? Tudnátok mondani ilyen helyeket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsi hogy megint én vagyok!

A múltkor is tettem fel egy ilyen kérdést hogy lovas táborba szeretnék menni a barátnőmmel, 13 évesek vagyunk, Nyíregyházán lakunk DE még a Budapest körüli táborok is érdekelnek!

Nah szóval a válaszokat hálásan köszönöm megnéztem mindent ha jól tudom. Csak azt olvastam a honlapokon hogy napi 2óra lovaglás meg persze más programok..

Én inkább olyan táborba szeretnék menni ahol a fő téma a ló, lovaglás.

Lovas túrák (mármint lóháton), napi több óra lovaglás (akár futószár nélkül), olyan velünk egykorúakkal nem túl nagy létszámmal (max. 10-12).

Mi nyergeljük, ápoljuk a lovakat, akár mi is etetnénk őket. Én valami ilyesmit gondoltam. Persze más programok is lehetnének csak mégis a Ló. Ha egyszer lovas tábor akkor a lovak és a velük kapcsolatos programok legyenek a középpontba. Jaj és ha ez nem nagy igény akkor a szállás, szobák ne legyenek "lepukkanva" (tapasztalat: az éjszaka közepén kellett pókot irtani a szobánkból és egy 3 személyes szobában 5-en aludtunk).

Ha tudnátok ilyen táborokat amik nem is olyan drágák (max. 40 000ft) azt megkérem írja le mert fogy az idő és a lehetőség is!!

Ha lehet akkor linket is kérnék!

A válaszokat ezerszer megköszönném!


2012. jún. 8. 20:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mert hát......nem igazán tudok lovagolni de annyira kezdő sem vagyok és nem is tudom..csak nem és nem. Bocsi.
2012. jún. 10. 17:36
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja semmi baj csak érdekelt. :)
2012. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ajánlanék neked egy tábort, ami szerintem a legjobb is Kelet Magyarországon. Olvastam, hogy Nyíregyen laksz(én is). Ez a tábor Dögén lenne az Ameko Lovasklubban. Megtalálod őket facebookon ill. a www.ameko.hu oldalon. Nem voltam még náluk, de merem ajánlani neked, mert az utóbbi időben csak jót hallottam erről a lovasklubról. Remélem tudtam segíteni.
2012. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!:)
2012. jún. 19. 12:00
 15/16 anonim ***** válasza:
hogy döntöttél végül, hová mész? :)
2012. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Favorit Lovarda bp.n, nem ott alvós.
2015. jún. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!