Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mekkora lesz?

Mekkora lesz?

Figyelt kérdés
egy 1,5éves 115cm welsh póni mekkora lesz?
2012. jún. 11. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mivel a csikók 3-4 éves korukig nőnek, van ideje még, de lehet, hogy még nő 5 centit, és az lesz a végső magassága. Nem lehet biztosan tudni. De kb. olyan 127-132cm körüli lesz. De mondom, ez attól is függ, milyen magasak a szülei, nagyszülei a lónak. De ezt egyáltalan nem lehet biztosra megmondani.
2012. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kb 7 éves korukig nőnek a lovak, bár tény, hogy 4 éves koruk után már elég keveset.

Nem csak a femenőktől függ a méret, hanem attól is, hogy megkapja e a fejlődéséhz szükséges tápanyagokat a csikó.

2012. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. jún. 11. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
80%-os. Jóó okéé. :D Most nem tértem ki a részletekre. Gondolom nem sz*r körülmények között tartja a csikót, ez ne haragudj, de hü*eség. És én úgy értettem, hogy 4-5 éves korukig NORMÁLISAN nőnek. :D ( Nem veszkszem, csak félreértetted véletlen) :D Bocsi :D
2012. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem félreértettem :)

de egyébként 3-4, vagy 4-5? Egyik helyen ezt, a másik helyen azt írtad :P

És igenis függ a tápláléktól...

2012. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a hülye. xP bocsi, 4-5n :D És nem a táplálékról beszéltem, hanem a körülményről :D Nem emlékszem, de ha azt írtam, nem függ a tápláléktól, "visszavonom", mert pl ha engem éhesztettek volna, nem lennék magas. :D Igazad van, ne haragudj!
2012. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaa most nézem, most komolyan félreértetted. Az hülyeség, hogy a kérdező rossz körülmények között tartja a lovát. :)
2012. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyjuk...
2012. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És szerinted olyan hülye vagyok, hogy azt hiszem, hogy a megfelelő táplálék, és a tartás nélkül szépre, egészségesre megnő?
2012. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!