Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 177 cm és 70 kg vagyok rosszul...

177 cm és 70 kg vagyok rosszul néznék ki egy huculon? Azon gondolkodom, hogy hucult veszek majd, mert nagyon tetszenek, csak talán nem az én méretem az a ló.

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

(ja van rajta 3kg fölösleg, úristen....)


Szerintem nem néznél ki rajta rosszul...

2012. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért előtte próbálj ki egy két hucult meg természetesen majd azt is amit megveszel. Nem biztos, hogy kényelmesnek találod majd. Vannak akik a kisebb lovon érzik jól magukat, vannak akik a nagyobbon.
2012. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
lehet hogy kicsit kényelmetlennek találnád őket
2012. jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit nagy lennél már a huculra, neked és neki sem lenne olyan kényelmes. :) Hosszú távon (évtizedek, ha már lóról beszélünk) főleg nem.
2012. jún. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem, nem néznél ki rajta rosszul. Nálunk volt egy olyan ember aki 190cm fölött volt és ő is simán lovagolta a Hucul lovainkat
2012. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam és eszméletlenül jó! Az ügetését kell megszokni, mert kicsit pattogósabb mint a nagyobb lovaké akiken eddig ültem. Viszont nagyon klassz a vágtája és ahogy csak simán átlép vágátba az nagyon bejön. Eddig olyan lovon ültem aki vágátba úgy ugrott mint egy macska, hihetetlen nagyot ugrott.
2012. jún. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!