Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány százezertől kezdődnek a...

Hány százezertől kezdődnek a "normális", elfogadható lovak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit nevezünk elfogadhatónak. Legyenek-e papírjai, sütése, mennyi idős legyen, stb.

DE ha csak a képzettségét nézzük, akkor 200-250.000 körül találsz már megfelelő hobbilovat.

2012. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy normális és elfogadható?

Én 200 ezerért vettem egy belovagolatlan ügetőt, papírok nélkül.

Most van egy belovaglás alatt álló lovam, aki jön utánam lépésben, ügetésben, a 6 éves húgomat felteszem a hátára, mikor legel, illetve futószárazom, ugrunk, remekül vágtázik, és imádja a munkát, most kezdtünk el kijárni terepre.

Sokan azt mondták, hogy átvertek, mikor megvetem. De szerintem remek vásárt csináltam, és a dupláját is megérné :)

2012. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem egy "gebe", hanem normális hobbiló. Nem kehes, meg semmi baja sincs, meg nem vékony. De 100-150.000-ért is lehet venni megfelelő lovat?
2012. jún. 21. 20:07
 4/11 A kérdező kommentje:
Pl. ő: www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=112398&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=
2012. jún. 21. 20:11
 5/11 A kérdező kommentje:

Vagy ő:

www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=94963&lapszam=1&rendstr=felvdescs&fromfo=

2012. jún. 21. 20:14
 6/11 A kérdező kommentje:

Vagy ő:


www.lovasok.hu/eladolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=110578&lapszam=2&rendstr=felvdescs&fromfo=

2012. jún. 21. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél mind csikó.

Ami még 2 évig csak enni fog..és tapasztalt lovasnak kéne belovagolni ami megint csak plusz pénz.


Lehet venni..

Barátnőmék kupectől vettek 80k-ért lovat.. mikor lekérték az útlevelét kiderült, hogy eléggé híres nagy felmenői vannak..

De persze ezt a lovat meg kellett tanítani száron menni, támaszkodni stb. stb. nem épp kezdőnek való ló volt..

ennek kb. fél éve azóta van egy higgadt, bújós jó kis lovacskája (12éves a ló)

2012. jún. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj én nem veszek lovat, amúgy meg ( ezt a legnagyobb lovasok sem ejtik ki ) De nem vagyok kezdő, régóta lovagolok :D És ha veszek is lovat, egy "kicsit" értek a fajtákhoz. :) Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszod!
2012. jún. 21. 21:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fajta függő..

Nekem könnyű hidegvérűm van és sokszor elég megfogni pedi már 21 éves..

Ismerősnek meg arab x angol telivér lova van és olyan a ló mint a birka.. kis gyerekek járnak vele terepre..pedig az még csak 6 éves..

2012. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon ki kell fogni. Lehet 200 ezerért gebét is venni és lehet jó lovat is. Nálam alap dolog, hogy legyen sütése, mert akkor le lehet kérni az adatait, ha nincs benn a rendszerben, akkor hamis a sütés. Ha valaki ebben átvág, lehet, hogy másban is. Én olyan 3-400 ezret adnék egy jól belovagolt útleveles lóért.

Persze kipróbálás nélkül sosem vennék lovat, mert még egy használt ruhát sem veszek próba nélkül.

2012. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!