Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mini Coopert keresek netes...

Mini Coopert keresek netes oldalakon. Mire figyeljek? Melyik évjárat a még elfogadható? Legkisebb ár, amin még normális, "egészséges" minit lehet venni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz, ha veszel egy "szerényebb" típust, ami pontosan ugyanazt tudja, csak nem olyan menő.
2011. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mégis miért? Minit szeretnék és tudtommal nem is fogyaszt olyan sokat, az 1.6-os motor tökéletes. Használtat akarok persze, csak azt nem tudom mikre is figyeljek oda, hogy ne legyek a végén átverve.
2011. okt. 5. 20:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert ha mondjuk egy 2007-2008-as évjáratot nézel, akkor pontosan 1 millával olcsóbban kapsz egy 1.4-es Corsát. És van egy ugyanolyan megbízható, kényelmes, szép autód, ami ha véletlenül összetörik, akkor kb. tizede áron kapsz hozzá alkatrészt.

Ér neked 1 milliót, és az esetleges törés esetén hatalmas költséget csak az a tény, hogy "menő" az autód, de semmivel nem jobb, mint a többi?

2011. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem itt több infót kapsz:

[link] vagy:

[link]


Ha minit akarsz venni, mert neked az tetszik, és megteheted, hogy azt vedd a kategóriatársakkal ellentétben, akkor vedd. :)

2011. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Én tényleg minit szeretnék és nem csak azért, mert az "menő", hanem, mert egyszerűen az tetszik, de nagyon-nagyon.

Most 2O vagyok, ezért az autóért vártam 1 évet, úgyhogy remélem találok is megfelelőt.

A Corsát nem szeretem, úgy érzem nem illik hozzám, de azért köszönöm a tippet. :)

Meg fogom nézni a belinkelt oldalakat, remélem találok hasznos infót.

2011. okt. 6. 05:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt osztálytársamnak van ilyen autója. 4-en ültünk benne, akkor is úgy ment, mint a mérgezett egér. Nagyon jó autó és jól is néz ki.
2011. okt. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván az osztálytársad se volt elkényeztetve:)
2011. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!