Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális/elfoga...

Szerintetek ez normális/elfogadható viselkedés egy 14 éves fiútól?

Figyelt kérdés

Egy olyan albérletben lakom, ahol a főbérlő, a nemrég született kislánya és a 14 éves fia is velünk él. A kislánnyal semmi baj, egész csendes, de a fia folyton énekelget, és nem normál hangon, hanem a lehető legmagasabban (mindegy hol vagyunk a házban, idehallatszik), így nem is éneklés az, hanem inkább kornyikálás (kisfiús hangja van). Vagy másik eset: az alvó kislánnyal volt, és elkezdett neki nyafogósan ordítva oázni, erre persze a kislány felébredt és sírva fakadt. Lakótársam is kiakadt egyszer, mikor tanulnia kellett és két órán keresztül énekelt a srác. Az anyja csak mosolyog rajta, nem szól rá semmit (és ez csak néhány kiemelt történet). Én is csak úgy tudok általában tanulni, mikor itthon van, hogy füllhallgató a fejre, és közel maximális hangerő. Nem akarok szólni a főbérlőnek, mert ha kérek valamit, ő megengedi, meg abszolút korrekt velünk szemben, és ha olykor nehezen is, de el tudom viselni ezt a helyzetet (már nem sokáig kell szerencsére), csak arra lennék kíváncsi, hogy minden 14 éves ilyen? Én már nem emlékszem milyen voltam akkoriban, de jogosan idegesít fel, vagy ez jellemző viselkedése az ebbe a korosztályba tartozó fiúknak?


Előre is köszönöm a korrekt válaszokat.


21L


2011. febr. 13. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem egészen így viselkednek manapság a 14 évesek.

eszükbe sem jut gyerekesen viselkedni, inkább megpróbálnak minél inkább felnőttnek látszani, meg a lányokat hajkurásszák.

2011. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
nem Justin Bieberrel költöztél össze véletlenül?
2011. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Szerintem nyugodtan megkérheted, hogy halkabban énekeljen.
2011. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen. Én 16/F vok, de ilyen eszembe sem jutna. Még tavaly sem jutott volna eszembe. Az elsőnek igaza van, hogy inkább a lányokat hajkurásszuk. :D
2011. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, mint ahogyan az első hozzászóló. Elég sokat olvasgatok itt a gyk-n, és úgy láttam, egészen más téma foglalkoztatja a mai 14 éveseket, ezért is volt számomra olyan lehetetlen ez az egész helyzet.


Nem, nem Justin Bieberrel vagyok összezárva :D

2011. febr. 13. 12:12
 6/7 Мirkó ***** válasza:
100%
én is szoktam énekelni de nem olyan hangosan h az egész ház attól zengjen csak úgy magamnak XD
2011. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom, hogy régi a kérdés, de azért válaszolok. Szerintem a srác fogyatékos! Csak egy értelmiségi lenne képes egy alvó kisgyereket felébreszteni, főleg így! -.-"
2012. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!