Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek milyen tapasztalata van...

Marcipanfelho kérdése:

Kinek milyen tapasztalata van az autósokkal, motorosokkal lovaglás közben?

Figyelt kérdés

Sokan igen kedvesek a lovasokkal, nem hogy lassítanának vagy megállnának inkább rádudálnak a lovasra és gázt adnak. Ez különösen motorosoknál kellemetlen (cross motor meg társai).

Kinek milyen tapasztalatai és emlékei vannak? Történt-e már így baleset?


Nekem szerencsére nem volt még ilyen balesetem de több motorossal és még kutyákkal is meggyűlt a bajom. Sok ember nem fogja meg ilyenkor a kutyáját és az se érdekli ha konkrétan a lovak lába alatt szaladgál és ugat habzó szájjal.



2012. jún. 23. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kutyánál azt szoktuk csinálni, hogy ráfordulok a lóval és megkergetem :D
2012. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én ezt már nagyobb testű kutyánál nem merném mert mivan ha rátámad a lovamra. Meg sajna sokszor a ló sem szívesen kergeti meg a kutyát :D de kecskét már tereltem xD
2012. jún. 24. 20:47
 13/13 A kérdező kommentje:
na megvolt az első ilyen balesetem... néhány héttel ezelőtt egy hülye kutya és a gazdája miatt estem le... a kutya hátulról felénk szaladt miközben legelt a lovam és le akartam pont szállni mert tudtam mi lesz de közben elrohant a lovam én meg hassal előre leestem. lehorzsoltam az állam és a lábam még most is fáj egy kicsit... a ló elszaladt (szerencsére az istállóknál voltunk) én meg azt se tudtam h az után a f*sz után menjek és kiosszam vagy a ló után... úgy fájt a lábam h csak ültem egy dbig... iszonyúan mérges voltam mert az a gyökér meg se kérdezte h élek-e még, csak elhúzott gyorsan :\ a nyakamat is törhettem volna de az se érdekelte volna...
2012. aug. 6. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!