Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok a haflingiról?

Mit gondoltok a haflingiról?

Figyelt kérdés

Mint fajta, mint ló.

Hideget-meleget várok!

Nem wiki leírást hanem személyes véleményt tapasztalatot!



2012. jún. 25. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jófej lovak, poénkodósak, érdeklődőek, de egy kicsit önfejűek :D Ráadásul nagyon szívósak és strapabíróak, barátnőm hafijának a szőrén tavaly kis jégcsapok voltak, pedig ott volt nyitva az istálló, bemehetett volna de ő kint akart maradni :D
2012. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősünk haflingija nagyon barátságos,kedves,aranyos,és persze szeret enni.Bújik és puszit is ad!!! :)
2012. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

mosógép xDD

fél évig lovagoltam haflingit, de az ügetésétől mit ne mondjak, eléggé megedzőttem xD

2012. jún. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hát egyszer ügettem haflingin, nem volt egy álom, ahogy az előző mondta, mosógép. xD Olyan volt, mintha minden lépés után el akart volna esni, pedig nem ez volt az első ügetésem nyereg nélkül. Egyébként jófejek, aranyosak, imádom őket! :)
2012. jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet konkrét dolgot mondani a hafikról. Páran mondták itt is hogy mosógép. Én erre azt tudom mondani,hogy ez nem attól függ,hogy haflingi,fjord,dán melegvérű,vagy akármi,hanem hogy mozog a ló. Az én lovamnak (haflingi) nagoyn kényelmes a tanügetése szőrén és nyeregben is. A vágtájuk is kényelmes.Kicsit kemény a szájuk, meg a legtöbb makacs, de ha összehangolódsz vele akkor minden simán megy. Gyorsan tanulnak. Ezt tapasztalatból mondom. Ugrásban sem utolsók, de jóknak sem mondhatók. Valamelyikben van olyan vér,akkor 120at is átviszi (mint az enyém).

Ennyi a véleményem :)

2012. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Jöhetnek még!

2012. jún. 26. 13:18
 7/11 anonim válasza:
100%
Én rajtuk tanulok lovagolni... :) Ismerek önfejűt,ismerek jól lovagolhatót :) Velem pl. szépen eltotyorognak :D ...Viszont,hogy egyszer rájönnek,hogy kacsázásokkal kicseszhetnek a lovasukkal,abból egy könnyen nem engednek :D Én ilyen hafikat ismerek lovaglás téren...
2012. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
nagyon jó ló,szelíd.
2012. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
szar lovak
2012. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Változóak, dolgozni szeretnek de ugyan úgy szeretnek hülyülni is. Erős lovak, jól összelovagolhatóak. Közepes mozgásigényűek. Nagyon szívósak, bírják a hideget és a meleget is. Gyorsan hozzászoknak az új dolgokhoz. Terepre a legjobbak, de ugrani is szépen tudnak. Díjlovaglásban még nem próbáltam eggyet sem, de ahogy néztem őket abban is kiválóan hasznosíthatók. westernben is nagyon jók, egyszóval elég multifunkciósak. De vigyázni kell velük mert nagyon szeretnek szökni és a csibészkedésekre is mindig kaphatók! ;) Mindenféle trükkre meg lehet őket tanítani, a cirkuszok legkedveltebb pónijai mert hihetetlen gyorsan tanulnak! :)
2012. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!