Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok az ülésemről...

Mit gondoltok az ülésemről itt? :D (ugrás)

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék véleményt kérni az ülésemről :))


2012. jún. 22. 08:23
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
nem is neked kell kérdezni :D
2012. jún. 22. 08:31
 2/25 x) ***** válasza:
37%

Jajj mennyi értelmiségi van itt te jó Isten... :D

Szerintem nincs nagy baj az üléseddel, egyáltalán nem rossz. Mióta ugratsz egyébként? :)

2012. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha előbb mondja hogy ugrat, veszem a lapot. De akkor vicc kategóriában kellett volna kérdezni...
2012. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Semmi szárkontaktus nincs, a lábfejed kifele fordul, és nem nyomod le a sarkadat. De amúgy, nem lehet, hogy rövid a kengyeled? Amúgy összhangban vagy a lóval, nem is maradsz el, nem is mozdulsz előre ;)
2012. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

A sarkad hátrébb van mint a csípőd, pedig egy vonalban kéne lenniük, szóval a súlypontod, kicsit előrébb van a kelleténél, és nincs száron a ló. Szóval ne dobd a szárat a nyakába, hanem legyen száron és a kezeddel engedj neki utána.

Nem a BLK-nál van ez a ló?

2012. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Elnézést, rosszul írtam: Nem lehet, hogy hosszú a kengyeled?

:P

2012. jún. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

hát vannak akik félreértették a kérdésem, na mindegy :DD utolsó kettőnek köszönöm :D egyébként már régóta ugratok, de eddig csak úgy, hogy valahogy átmentünk az akadályon, most már kezdtük azt, hogy a stílusra rádolgozunk, meg kombinációkat próbálunk :) mostmár fejlődök.

utolsó :) tudom a szárkontaktus nincs, itt azt gyakoroltuk hogy végre engedjek a száron, mert mindig belerántok a ló szájába, és azért lazult meg a szár. majd gyakorlom :) a lábfejem örök probléma, nagyon fáj a bokám ha be kell fordítani, mert el volt törve (a bal, persze az van van a képen is :DD)) de ezen is dolgozom. :) és köszönöm szépen a véleményeket :) örülök hogy nem összhangban ugrottam vele :)

2012. jún. 22. 09:43
 8/25 A kérdező kommentje:
mármint hogy összhangban ugrottam vele :DD
2012. jún. 22. 09:43
 9/25 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményt, a szárengedést még gyakorlom :D

De igen a BLK-nál van :)

és nem hiszem hogy hosszú a kengyelem, mert így kényelmes volt :) de mondjuk ez nem ugró edzés volt, hanem ügyességi feladatokat gyakoroltunk, és az ugrás is csak része volt az ügyességi pályának. ugróedzésnél rövidebb kengyelben vagyunk inkább :)

2012. jún. 22. 09:46
 10/25 A kérdező kommentje:
semmi baj nincs a gazdájával, nagyon jó sora, helye van a BLK-nál :)
2012. jún. 22. 09:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!