Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Menstruáció ideje alatt lehet...

Menstruáció ideje alatt lehet lovagolni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem ide kéne írnom hanem a nők egészségéhez,de nem tudom.Tegnap kellett volna megjönnie de nem jött meg.Ez eddig oké.De most 30-án egy lovas nap lesz.Amennyire szerencsétlen vagyok biztos hogy akkora fog megjönni..-.-:S Hogyha reggel (7:00)beteszek egy betétet az estig(20:00-körül) kibírja hogy nem ázik át? (kint a lovas napon nem tudok cserélni)! SEGÍTSETEK! lemondani meg nem akarom!:)

2012. jún. 26. 08:58
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Vagy tudok valamit ellene tenni hogy később jöjjön meg?:OO xd
2012. jún. 26. 09:01
 2/28 anonim ***** válasza:

egyszer tisztaságit tettem be és pont aznap jöttmeg.

a tisztasági sem ázott át.

annyi baki lehet hogy begyűrődik középre és mellémegy,de átázást kétlem :)

2012. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
akkor a nagy szárnyas betét kifogja bírni?:))
2012. jún. 26. 09:05
 4/28 anonim ***** válasza:
Hát ha még a lovas nap előtt megjön, kétlem, hogy az a betét ki fog tartani, ugyanis általában a 2. és a 3. nap az, amikor a legerősebb a vérzés.
2012. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
:(( akkor mit csináljak majd?:S
2012. jún. 26. 09:06
 6/28 A kérdező kommentje:
A múltkor 9 napot késett.
2012. jún. 26. 09:07
 7/28 anonim ***** válasza:
Rakd be a legvastagabbat ami létezik a földön.. Szerintem ne mondd le!
2012. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hogyha megjön szombat reggel vagy még előző nap akkor átmegyek a boltba ahol anyu dolgozik és a legvastagabbat megveszem akármennyibe is kerül:)) erre kellet volna gondolnom legelőször,de azért inkább megkérdeztem tőlletek hogy szerintetek kibírja-e egész nap!! köszönöm hogy írtatok válaszokat!!!!:D
2012. jún. 26. 09:11
 9/28 anonim válasza:
vastag betétet, vastag bugyival és egy sötétebb színű nadrággal, hogyha esetleg átázik ne tűnjön fel. de talán nem fog :)
2012. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
rendben! vastag bugyiii? őő akkor majd keresek egy vastagot hátha van valahol :D vastag nadrágom az van,de olyan hogy 2 rétegű a nadrág(mintha 2 nadrág lenne rajtam):D
2012. jún. 26. 09:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!