Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha már értek a lovagláshoz és...

Ha már értek a lovagláshoz és nem kell már nekem oktatás akkor kell fizetni azért, hogy én csak úgy kijárok lovagolni?

Figyelt kérdés
2008. máj. 1. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
én láttam olyan lovit ahol saját lóval,és bérlóval is ugyanannyiba került az óra.
2012. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

természetesen fizetni kell


De senki sem tud olyan jól lovagolni, hogy ne tudjon újat tanulni

2012. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak a lóért.
2013. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogyha lovardába lovagolsz, akkor fizetned kell az oktatásért az edzőnek. (2500 FT/óra) Hogyha saját lovad van, és igényelsz hozzá edzőt akkor csak az edzés felét kell kifizetned, és mellette még a ló bértartását.(1250FT/óra+45000Ft/Hó). Viszont, hogyha edző nélül mész ki lovagolni SAJÁT LOVON,akkor nem kell fizetned. Ha lovas iskolai lovat viszel ki ,akkor azt oktató nélkül nem is teheted, tehát fizetned kell érte.

Tehát a lovaglásért mindig fizetni kell. Ha nincs lovad,akkor az edzésért, ha van lovad akkor a tartásáért.

2013. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell.
2020. aug. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!