Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Aludtatok már a lovatokkal?

Aludtatok már a lovatokkal?

Figyelt kérdés
Én ki szeretném próbálni de félek h rámlép! :/ :) ti h csináltátok? tippeket szeretnék. boxba van a pacim...
2012. júl. 6. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Aludtam,de nemnagyon akart megmaradni az ágyban!
2012. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem nincs és soha nem is volt lovam, nem is szeretnék, félek tőlük, ezért aztán tutibiztos, hogy nem lenne az a pénz(vagy nagyon-nagyon magas összeg lenne),amiért egy lóval egyáltalán fontolóra venném, hogy együtt aludjak...
2012. júl. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!!!!!
2012. júl. 6. 12:07
 4/12 anonim válasza:
Nem vele, hanem konkrétan rajta :) de ezt minden lóval nem lehet megcsinálni. Beteg ló mellett is töltöttem éjszakát a boxban, de azt meg nem igazán lehetett alvásnak nevezni. Normál helyzetben nem javaslom, rád ha teheti nem lép, de nem lenne kellemes éjszakád és egy ló nem igényli azt, hogy vele aludj! Ha mindenáron ott akarsz aludni, szalmázz be a szomszéd boxba, ha üres, vagy a boxa elé a folyosóra tolj össze két bálát!
2012. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért ?Normális dolog lóval aludni?
2012. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 3 napos rendezvényen aludtam a lovam mellett. Állásban voltak elszállásolva, én meg a szomszédban aludtam. Elég keveset fekszik. Kb ilyen egy ló éjjele: elbóbiskol állva, lefekszik, alszik, aztán felkel, eszik, kicsit szórakozik a mellette álló lóval, aztán megint eszik bóbiskol, megint lefekszik csak a másik oldalára, felkel.

Ismi lova oldalára dőlve aludt és horkolt, piszok nagy arc volt, meg álmában futott, meg kis nyerítéseket hallatott, azt hittem helyben megzabálom, mert nagyon aranyos volt.

2012. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Igen, mi a baráti körrel lovas összejövetelt rendeztünk, (2 naposat)és a lovunkkal egy istállóban aludtunk, hálózsákban.

A paci biztos hogy nem lépne rád, sőt inkább védene mindentől.

Remélem tudtam segíteni :) L/16

2012. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
aludtam már mellette, de nem lépett rám, mi több reggel ébredésnél azt vettem észre,mikor kinyitottam a szemem, hogy a hasát látom, bár éjszaka éreztem, hogy mocorog, akkor azt hittem, hogy rám lép, de mégsem, csak átlépett rajtam
2012. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,de már rajta is aludtam, éppen hazafelé tartottam, mikor holt fáradt voltam és elaludtam a ló hátán, a ló hazahozott épségben
2012. júl. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

még mindig én :D

az segíthet, hogy miután lefekszel mellé, akkor végig simogatod a lovat, hogy tudja, érezze, hogy ott vagy, én ezt tettem és nem lépett rám

2012. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!