Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem ajánlott "összenöni" egy...

Nem ajánlott "összenöni" egy lovardai lóval?

Figyelt kérdés
hogy gondozom,lovagolom és a gazdája ként tekintek rá és ö is rám
2012. júl. 7. 00:48
 1/7 anonim válasza:
Szerintem jó dolog, bár csak akkor érdemes ha a ló tulajdonosával is nagyon jóban vagy, és biztosan tudod hogy a tulaja nem fogja eladni, vagy ha el is adja, akkor neked! :)
2012. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ő
2012. júl. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ajánlott dolog. Gondolj bele hány másik lovas szeretheti azt a lovat, ebből később lehetnek viták, féltékenykedések. Mondjuk kifogsz egy "elhanyagolt" lovat azt kinevezed a sajátodnak, de lehet más is kinézi magának, mert csak egy ember törődik vele és egyből ott a vita helyzet. Lehet kedvelni őket, de nem szabad velük összenőni, meg sajátként kezelni, mert bármikor eladhatják őket, meg mondom rajtad kívül még X ember lovagolja.
2012. júl. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló,jól mondta,hogy az a nagy "katasztrófa",amikor kiderül,hogy a lovat eladják,valami miatt,és akkor te már teljesen belehabarodtál. Ne ess az én hibámba! A legkedvesebb lovamat 1 éve gondoztam,ápolgattam ( lelkileg beteg ló volt),lovagoltam. Egyik nap üresen találtam a boxát. Még csak elbúcsúzni se tudtam,pedi a volt tulajt ismerem... 4 éve láttam utoljára.
2012. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért sem szabad, mert nem csak egy lovon kell tudnod ülni, hanem az összes többin is.
2012. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én is iskolalovakon lovagolok, szeretem mindegyiket, de úgy semmi extra. Leápolom, felnyergelem stb., lovagolok rajta, utána leszerelem és kész. Kap simit meg néha 1 almát vagy répát. Ennyi. Nálunk rengeteg lovas van és így elég nehéz is lenne ilyen "saját lovam" kapcsolatot kialakítani.
2012. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iskolalovat sokan szeretnek. Egyszerre több olyan lovas is lehet aki imádja. Tapasztalat. Nálunk kis lovasok vannak akik egymást felváltva örömködnek, hogy milyen jó a kapcsolatuk az iskolalóval és közben nem tudják,hogy egy óra múlva egy másik csajszi is ugyan így van és a ló akkor is előadja magát.
2012. júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!