Kezdőoldal » Állatok » Lovak » C2 díjlovas programmal kapcsol...

C2 díjlovas programmal kapcsolatban bizonytalan vagyok?

Figyelt kérdés

Szombaton fogok először indulni C2-ben. Eddig csak D1-ben és más futószáras versenyszámokba indultam.

A kérdésem az lenne, hogy jól értelmeztem e a következőt: ,,E-nél 20 méteres nagykör balra/B-nél 20 méteres nagykör jobbra" Ezt úgy értelmeztem, hogy E,D,B,G-t (nagyjából, tudom, hogy nem pontos csak a szemleéltetés kedvéért)érintő kört lovagolok. Ebben azért nem vagyok biztos, mert én így még nem csináltam, mindig vagy A-tól vagy C-től kezdtem.

Mielőtt bárki beszólna, hogy ezt az edzőmmel kéne megvitatni/milyen szar edzőm van(mert már volt rá példa), csak a félreértések elkerülése végett elmondom, hogy ma edzettem vele, de eddig úgy volt, hogy engedély/lóútlevél problémák miatt nem indulhatok, így nem tudtuk megbeszélni. Köszi.



#dílovaglás
2012. júl. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!! igen ugy ahigy leirtad! amugy a c2 konnyu nemhinnem hogy gondot okoz!:) sok sikert!!;))
2012. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Nekem is tetszik, a D1-et is szerettem, de nagyon hullámzóan teljesítettük.
2012. júl. 8. 08:33
 3/4 anonim válasza:
Igen jól értelmezed. Nekem a C2 a kedvenc djlovas programom.Te is Tahitótfalun fogsz indulni a Bodor majorban? Én is ott indulok PK2-ben :))
2012. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ott indultam:)
2012. aug. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!